Nowy, wakacyjny singiel Olgi Polikowskiej – posłuchaj Szumu

Obserwuj nas na instagramie:

Olga Polikowska właśnie wydała nowy singiel. Szum to pierwszy wakacyjny przebój artystki. Sprawdźcie, czy porwie również Was!

Olga Polikowska

Olga Polikowska to przedstawicielka polskiej sceny electro-popowej. Zadebiutowała na początku tego roku świetnie przyjętą epką Blask. Wokalistka wystąpiła m.in. na festiwalu Spring Break, a teraz przyszedł czas na ugruntowanie swojej pozycji na rynku.

Szum to najnowszy utwór Olgi, który swoją premierę miał równo rok po wydaniu pierwszego singla artystki. Data tej premiery jest nieprzypadkowa – ma ukazać postęp, artystyczny rozwój i drogę wokalistki, jaką przeszła od początku swojej kariery do dziś.

Olga Polikowska Szum

Singlowi towarzyszy lyric video z wakacyjnymi, klimatycznymi kadrami. Sam kawałek utrzymany jest w spokojnym, chilloutowym klimacie, podkreślonym ciekawym bitem. Mówiąc wprost – idealny hit na lato! Posłuchajcie!

Olga Polikowska – Szum

Olga Polikowska mówi o swoim najnowszym singlu:

Szum to utwór, który otwiera nowy rozdział w mojej twórczości i uosabia brzmienie oraz vibe, do którego długo dążyłam. Najbardziej lubię w nim ten klubowy trans i hipnotyzującą trąbkę. Tekst powstał dosłownie w jeden wieczór i od razu pasował do muzyki. W skrócie: Szum to letnia noc i dzień.

Olga Polikowska – Blask EP

Sprawdźcie również debiutancką EPkę Olgi PolikowskiejBlask, na której znajdują się takie przeboje jak Ulatuje, Od Nowa czy Płynie Czas. Świetne brzmienia!

Koniecznie przeczytajcie też wywiad, którego Olga Polikowska udzieliła nam w ramach serii MojeRytmy!

Olga Polikowska właśnie wydała nowy singiel. Szum to pierwszy wakacyjny przebój artystki. Sprawdźcie, czy porwie również Was! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Olga Polikowska Olga Polikowska to przedstawicielka polskiej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →