materiały prasowe

Roxie przedstawia się jako “Nowa Ja” w najnowszym singlu


19 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Roksana Węgiel, posługująca się również pseudonimem Roxie, opublikowała premierowy utwór. Piosence Nowa Ja towarzyszy teledysk.

Roksana Węgiel z kolejną piosenką

Na oficjalnym kanale wokalistki opublikowano teledysk do singla Nowa Ja. Za produkcję utworu odpowiada OMYO oraz Mavooi, który wraz z Juliuszem Kamilem stworzył muzykę do piosenki. Drugi z autorów podkładu pracował z Roxie również nad tekstem. Produkcją teledysku zajęły się ekipy Graffiti Films oraz Porobione Studio.

Zobacz: Roksana Węgiel kolejną wokalistką na nowym albumie Pawbeatsa

Oddaję w wasze ręce klip, który jest dla mnie wyjątkowy. Lubię przełamywać swoje słabości i brać na siebie nowe wyzwania. „Nowa Ja” opowiada o dążeniu do świata, który będzie lepszy. W którym te złe rzeczy przeminą i znów będzie dobrze. A taką przemianę warto zacząć od siebie. Więc postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu. Zatańczenie tak ciężkiej choreografii, pokazanie wszystkich emocji tańcem – to było dla mnie nie lada wyzwanie. Mam nadzieję, że to zainspiruje was, żeby sięgać po to, co wydaje się nierealne. Dacie radę!

– pisze wokalistka pod teledyskiem.

Roxie – Nowa Ja

Roxie wraca po dwóch latach ciszy wydawniczej

W czerwcu 2019 na rynku fonograficznym ukazał się debiutancki album Roxie pt. Roksana Węgiel. Płyta została wydana nakładem Universal Music Polska. Debiut piosenkarki otrzymał od ZPAV platynową płytę. Od czasu premiery albumu, solowa aktywność wokalistki była niska.

Na oficjalnym kanale Roxie pojawiła się zwrotka #Hot16Challange2 na bicie Deemza oraz Tajemnice z Pawbeatsem. Czerwiec tego roku przyniósł premierę Korony – pierwszego solowego singla od debiutanckiej płyty. Pod koniec sierpnia na YouTube opublikowano także teledysk do piosenki Kanaryjski. Oba utwory cieszą się dużą popularnością. Korona zebrała blisko dwa miliony odsłon, natomiast Kanaryjski prawie siedemset tysięcy.

Roksana Węgiel – Kanaryjski

Roksana Węgiel, posługująca się również pseudonimem Roxie, opublikowała premierowy utwór. Piosence Nowa Ja towarzyszy teledysk. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Roksana Węgiel z kolejną piosenką Na oficjalnym kanale wokalistki opublikowano […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →