fot. HBO

„Ród smoka” pokaże kły w kolejnym sezonie. Jest oficjalna zapowiedź


29 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ród smoka nie zatrzyma się na jednorazowej odsłonie. Kolejny sezon został już oficjalnie zapowiedziany na social mediach produkcji.

Smoczy ogień powróci

Ród smoka zadebiutował na naszych ekranach 21 sierpnia. Pierwszy odcinek produkcji obejrzało 20 milionów widzów w USA, co jest największą amerykańską premierą HBO w historii. Nic więc dziwnego, że adaptacja powieści Georga R. R. Martina nie zatrzyma się na jednej odsłonie. Losy rozgrywające się 200 lat przed wydarzeniami z Gry o Tron powrócą do nas bowiem w oficjalnie zapowiedzianym już 2. sezonie.

Wspaniale było móc widzieć powrót do Westeros milionów fanów Gry o tron. Ród smoka powstał dzięki pracy niezwykle utalentowanej obsady i ekipy produkcyjnej, która włożyła w serial całe swoje serce. Bardzo cieszy nas pozytywny odbiór produkcji. Nie możemy się doczekać, aż widzowie obejrzą, co jeszcze przygotowali George, Ryan i Miguel

– komentuje Casey Bloys, dyrektor ds. treści HBO.

Przeczytaj także: Zapanuje ogień. Ród smoka pręży muskuły w nowym materiale zapowiadającym serial

Ród smoka
fot. HBO

Drugą odsłonę zapowiedziała Francesca Orsi, wiceprezes ds. programowania HBO, która powiedziała:

Jesteśmy dumni z tego, co cały zespół House Of The Dragon osiągnął w pierwszym sezonie. Nasza fenomenalna obsada i ekipa podjęli ogromne wyzwanie i przekroczyli wszelkie oczekiwania, dostarczając materiał, który już stał się obowiązkowym programem telewizyjnym. Ogromne podziękowania dla George’a R.R. Martina, Ryana Condala i Miguela Sapochnika za prowadzenie nas w tej podróży. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani możliwością dalszego ożywienia epickiej sagi rodu Targaryenów w drugim sezonie.

Według wstępnych zapowiedzi zdjęcia do drugiego sezonu Rodu smoka rozpoczną się prawdopodobnie w styczniu 2023 roku. Preprodukcja ma natomiast mieć start już we wrześniu/październiku. Premiera drugiego sezonu mogłaby więc mieć miejsce w drugiej połowie 2024 roku.

W serialu, który opowiada o wojnie o sukcesję między rodem Targaryen, występują Paddy Considine, Matt Smith, Emma D’Arcy, Olivia Cooke i Rhys Ifans.

Ród smoka nie zatrzyma się na jednorazowej odsłonie. Kolejny sezon został już oficjalnie zapowiedziany na social mediach produkcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Smoczy ogień powróci Ród smoka zadebiutował […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →