fot. HBO

Emilia Clarke jako Rhaenyra Targaryen w „Rodzie smoka”? W sieci pojawiają się nagrania „nowej” wersji


20 września 2022

Podziel się newsem:

Najnowszy serial od HBO, Ród smoka, bije rekordy popularności. Wraz z emisją pierwszego epizodu w sieci zaczęły pojawiać się deepfake’i, w których to Emilia Clarke, a nie Milly Alcock, wciela się w główną bohaterkę.

Daenerys Targaryen wraca do Westeros

22 sierpnia w serwisie HBO Max zadebiutował pierwszy odcinek serialu House of the Dragon, prequelu hitu Gra o tron. Kolejne epizody publikowane są co tydzień w poniedziałek, a ostatni z nich ukaże się 24 października. Obecnie znamy już połowę pierwszego sezonu.

Zobacz: Ród smoka – fani wyłapali małą wpadkę, która miała miejsce w trzecim odcinku serialu

Tydzień po emisji debiutanckiego odcinka pt. Dziedzice smoka na kanale stryder HD ukazało się trwające dwie i pół minuty wideo. Youtuber podmienił w nim twarz wcielającej się w młodą Rhaenyrę Targaryen australijskiej aktorki Milly Alcock na Emilię Clarke, znaną fanom uniwersum jako Daenerys Targaryen z Gry o tron. Do tej pory twórca opublikował trzy filmy, które łącznie obejrzano ponad siedemdziesiąt tysięcy razy.

Emilia Clarke w czwartym odcinku Rodu smoka

Emilia Clarke była związana z serią Gra o tron od jej początków na HBO. Aktorka po raz pierwszy pojawiła się jako Daenerys Targaryen już w pierwszym epizodzie, Winter is Coming. Clarke wystąpiła również w odcinku wieńczącym serię – The Iron Throne, który wyemitowano w maju 2019 roku.

Specjalista od deepfake’ów

Stryder HD bierze na tapet nie tylko ostatnią produkcję HBO. Na jego kanale znajdziemy deepfake’i największych ostatnich tytułów oraz starszych hitów. Youtuber podmienił m.in. Henry’ego Cavilla na Seana Connery’ego w Wiedźminie, Morfydd Clark na Cate Blanchett we Władcy Pierścieni: Pierścieniach Władzy czy zaimplementował twarz Toma Hollanda w grze Marvel’s Spider-Man.

Cate Blanchett jako Galadriela we Władcy Pierścieni: Pierścieniach Władzy

Najnowszy serial od HBO, Ród smoka, bije rekordy popularności. Wraz z emisją pierwszego epizodu w sieci zaczęły pojawiać się deepfake’i, w których to Emilia Clarke, a nie Milly Alcock, wciela się w główną bohaterkę. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →