fot. HBO

„Ród smoka” największą premierą HBO w historii


23 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Ród smoka zanotował fenomenalne wyniki oglądalności. Nowy serial HBO jest największą premierą tej sieci w historii jej istnienia.

Ród smoka bije rekordy

Wyczekiwany Ród smoka w końcu miał swoją premierę. Nowy serial HBO zadebiutował w świetnym stylu. Pierwszego wieczoru w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało go blisko dziesięć milionów widzów (a dokładnie dziewięć milionów dziewięćset osiemdziesiąt sześć tysięcy), co jest największą amerykańską premierą HBO w historii. Dla porównania Gra o tron zanotowała wynik czterech milionów dwustu tysięcy widzów, zaś Euforia ledwie dwa i pół miliona.

Wspaniale było móc widzieć powrót do Westeros milionów fanów Gry o tron. Ród smoka powstał dzięki pracy niezwykle utalentowanej obsady i ekipy produkcyjnej, która włożyła w serial całe swoje serce. Bardzo cieszy nas pozytywny odbiór produkcji. Nie możemy się doczekać, aż widzowie obejrzą, co jeszcze przygotowali George, Ryan i Miguel

– komentuje Casey Bloys, dyrektor ds. treści HBO.
Ród smoka
fot. HBO

Targaryenowie z bliska

Ród smoka jest pierwszym spin-offem serialu Gra o tron. Produkcja jest ekranizacją książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która przedstawia losy Targaryenów od czasów, kiedy Aegon Targaryen podbił Westeros. Serial opowie historię, która rozegrała się na dwieście lat przed wydarzeniami z Gry o tron i pokaże początek końca rodu Targaryenów, rozłam oraz wojnę domową zwaną Tańcem ze smokami. W serialu występują Paddy Constantine, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Emma D’Arcy, Steve Toussaint czy Eve Best. Pierwszy sezon serialu będzie składał się z ukazujących się co tydzień dziesięciu odcinków.

Ród smoka, zobacz zwiastun

Kolejnym spin-offem ma rzekomo być serial o losach Jona Snowa po zakończeniu historii z Gry o tron, przedstawiający jego życie po drugiej stronie magicznego Muru, który przekroczył wraz z Wolnymi ludźmi pod koniec serialu. Z inicjatywą powstania podobno wyszedł sam Kit Harrington, wcielający się w postać bękarta Neda Starka. Informacje o powstawaniu serialu potwierdziła wcielająca się w Daenerys Targaryen Emilia Clarke

Ród smoka zanotował fenomenalne wyniki oglądalności. Nowy serial HBO jest największą premierą tej sieci w historii jej istnienia. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →