fot. HBO /„Ród smoka"

Pierwszy odcinek serialu „Ród smoka” zbiera coraz lepsze recenzje


28 lipca 2022

Podziel się newsem:

Ród smoka już niebawem zawita na HBO. Nad ranem odbyła się premiera pierwszego odcinka serialu. Zaproszeni goście nie kryją zachwytu.

Smoki Westeros zioną coraz to większym ogniem

Premiera produkcji, w której udział biorą Paddy Constantine, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, a także Eve Best, została nam zapowiedziana na 21 sierpnia. Natomiast dziś nad ranem polskiego czasu odbyła się już jej światowa premiera, podczas której zaproszeni goście, recenzenci, prasa i obsada mogli wspólnie obejrzeć pierwszy odcinek serialu Ród smoka.

Do sieci spływają już pierwsze recenzje, które nie szczędzą dobrych słów w kierunku aktorów, producentów i George’a R.R. Martina, autora książek, na których oparty jest serial. Hype nakręca się więc coraz bardziej!

Przeczytaj także: San Diego Comic-Con 2022: co nowego wiemy o zbliżającym się serialu Ród smoka? Co z wyczekiwanymi Wichrami zimy?

Ród smoka
fot. HBO

HotD jest poważniejszy i bliższy książkowemu klimatowi Westeros. Nie jest taki jak Gra o tron. Ten serial to waga ciężka. Już wydaje się poważniejszy. Naprawdę trafili w sedno. Wszystkie postacie mają pełno detali. Daemon Targaryen z pewnością skradnie show. Te sceny ze złotymi płaszczami są ekstremalne i jest to coś, co przypomina GoT. Młoda Rhaenyra miała w sobie pewną przewagę. Jej postać wcale nie jest wybielona. Czy ten serial będzie dobry? Tak, będzie dobry. Będzie świetny. Jest bardziej realistyczny. Myślę, że naprawdę zamierzają traktować wszystkich widzów jak dorosłych. Sprawili, że więcej wydarzeń w oczywisty sposób łączy się ze sobą, dzięki czemu mogą oni opowiadać historię w sposób bardziej spójny, co się udało

– David Lightbringer.

Nie podobał mi się ostatni sezon Gry o tron. W ogóle. Ale przyznam, że premierowy odcinek serialu Ród smoka jest naprawdę dobrze zrobiony i na pewno będę dalej oglądać. Po zakończeniu odcinka pokazali rozszerzoną zapowiedź sezonu i wygląda fajnie. Jako że jest to serial ze świata Gry o tron, to spodziewajcie się mnóstwa seksu, krwi, przemocy i smoków

– Steven Weintraub.

Pierwszy odcinek był spektakularny i imponujący! Spodoba się zarówno czytelnikom, jak i osobom, które nie czytały książek. Spodziewajcie się dużo akcji, świetnego aktorstwa, głębokich dialogów, nawiązań do GOT, seksu, łez, ultra przemocy i SMOKÓW. Będzie też dużo dialogów w języku valyriańskim

– Jag Duran.

Myślę, że pierwszy odcinek HOTD z łatwością przyciągnie zaciekawionych fanów z powrotem po skalistym zakończeniu GOT. Myślę, że zasłużyli na sezon ciągłej lojalności fanów, jeśli spełnią obietnicę z 1. odcinka. Uważajcie, bo ASOIAF wraca!

– Bald Move.

Wow. Ród smoka jest BARDZO dobry.

– Will Graham.

(Cytaty pochodzą z grupy fanowskiej na Facebooku Ród Smoka & Gra o Tron Polska).

Ród smoka – zobacz oficjalny trailer!

Ród smoka już niebawem zawita na HBO. Nad ranem odbyła się premiera pierwszego odcinka serialu. Zaproszeni goście nie kryją zachwytu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Smoki Westeros zioną […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →