fot. materiały prasowe

„Ród Smoka” – nowi władcy Krakowa. Event HBO na Wawelu


16 września 2022

Podziel się newsem:

Ród Smoka od czterech tygodni regularnie gromadzi publikę przed telewizorami. Klimat serialu na podstawie powieści George’a R.R. Martina już wkrótce będzie można poczuć również na żywo.

Święto dla maniaków seriali

Tegoroczną premierę Rodu Smoka swobodnie można nazwać jednym z najważniejszych (jeśli nie najważniejszym) wydarzeń w świecie seriali. Fani w końcu doczekali się utęsknionego prequelu Gry o Tron, który nie tylko miał przedstawić nową historię, ale również być lekarstwem na mierne zakończenie GoT-a. Jak na razie serial faktycznie pokazał się z dobrej strony. Fabuła może i toczy się powoli, lecz smoki są piękne, postać króla Viserysa złożona, Rhaenyra robi lepsze wrażenie niż Daenerys, a Matt Smith jest kapitalny w roli Daemona.

Przeczytaj: Ród Smoka pokaże kły w kolejnym sezonie. Jest oficjalna zapowiedź

ród smoka Kraków hbo event
kadr z serialu Ród Smoka / fot. materiały prasowe

Ród Smoka dostanie swój event tak, jak Stranger Things

Nie wszystko dzieje się w Warszawie. Kiedy premierę miał ostatni sezon Stranger Things, na Wawelu odbył się koncert muzyki z serialu, a na murach zamku wyświetlano upiorne animacje.

Stranger Things 4 | Kraków, do you copy? | Netflix

Wszystko wskazuje na to, że HBO coś równie dużego przyszkowało z okazji premiery Rodu Smoka.

Wejdź do świata rządzonego przez smoki! 
Poczuj moc ognistego rodu, zasiadając na Żelaznym Tronie i zobacz czaszkę Baleriona – największego ze stworów Targaryenów. 
Odkryj, co chowa się w jaskiniach smoczego gniazda i stań oko w oko z ryczącym potworem… Bądź z nami, gdy na Wawelu zapanuje ogień! 🔥
Więcej informacji wkrótce

– czytamy na stronie wydarzenia.

Event ma trwać przez cały tydzień, od 19 do 25 września. Aby pozostać na bieżąco, dołączcie do wydarzenia na Facebooku – KRAKÓW – Nad Wawelem panować będzie ogień

Ród Smoka od czterech tygodni regularnie gromadzi publikę przed telewizorami. Klimat serialu na podstawie powieści George’a R.R. Martina już wkrótce będzie można poczuć również na żywo. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →