kadr z serialu „Stranger Things”

Maya Hawke o losach Robin: „Chciałabym, żeby zginęła w wielkim stylu”. Są plany na rozwój uniwersum „Stranger Things”


15 września 2022

Podziel się newsem:

Maya Hawke podzieliła się swoimi pomysłami na dalsze losy jej postaci w serialu Stranger Things. W grę wchodzi również potencjalny spin-off.

Maya Hawke o Robin

Maya Hawke dołączyła do obsady Stranger Things przy okazji trzeciego sezonu serialu. Wcielająca się w Robin Buckley aktorka i piosenkarka wyznała na łamach magazynu Rolling Stone, jak według niej mogłaby zakończyć się historia tej postaci.

Przed nami ostatni sezon, więc postacie prawdopodobnie będą ginąć. Chciałabym, żeby Robin zginęła w wielkim stylu. Żeby zginęła z honorem. Uwielbiam jednak to, że bracia Duffer tak przywiązują się do aktorów. Dlatego właśnie piszą takie scenariusze. Kochają aktorów, kochają postacie i po prostu nie chcą ich zabijać. Uważam, że to bardzo dobra cecha i nie chciałabym, żeby było inaczej

– skomentowała Maya Hawke.

Aktorka wyznała również, że jeśli twórcy mieliby pomysł na dalszą historię Robin i powstałby ewentualny spin-off, to zagrałaby w nim tylko wtedy, gdyby pojawił się tam również wcielający się w Steve’a Harringtona Joe Keery.

Spin-off, gdzie wyjeżdżamy do Nowego Jorku, szlajamy się po klubach, imprezujemy i próbujemy ogarnąć swoje życie. To byłoby to. Zwyczajnie nie byłabym zwolenniczką spin-offu, ale jeśli miałabym możliwość zrobienia go z Joe Keerym, to zrobiłabym cokolwiek. Joe jest wspaniały, inteligentny i zabawny. Świetnie się z nim pracuje

– dodała aktorka.

Poza swoją filmowo-serialową działalnością Maya Hawke prowadzi także karierę muzyczną. Artystka już 23 września wyda swój drugi studyjny krążek – Moss.

Maya Hawke – Sweet Tooth

Przyszłość Stranger Things

O przyszłości uniwersum Stranger Things wypowiedział się producent i jeden z reżyserów serialu, Shawn Levy.

Tworzymy obecnie Stranger Things Cinematic Universe. Spędzam ostatnio dużo czasu z szefem Marvel Studios Kevinem Feigem i uczę się, jak ogarniać takie uniwersum. Doświadczenie przełożę na STCU.

Wypowiedź producenta należy traktować z dużym przymrużeniem oka, gdyż zażartował on także, że pracuje nad crossoverem Deadpoola i Stranger Things, co narobiło niemałego zamieszania. Faktem jest jednak to, że Levy wyreżyseruje Deadpoola 3, a na horyzoncie jest już co najmniej jeden spin-off Stranger Things. O czym będzie? To na razie wiedzą tylko twórcy oraz wcielający się w Mike’a Wheelera Finn Wolfhard, który rozgryzł plany na serial.

Maya Hawke podzieliła się swoimi pomysłami na dalsze losy jej postaci w serialu Stranger Things. W grę wchodzi również potencjalny spin-off. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →