fot. Vogue

Maya Hawke wzięła udział w orgii w teledysku do utworu „Thérèse”


19 lipca 2022

Podziel się newsem:

Maya Hawke wypuściła właśnie swój nowy singiel Thérèse. Piosenkarka wyzbywa się w nim emocji, a także granic, biorąc udział w… orgii.

Maya Hawke w manifeście ciałopozytywności

Maya Hawke wydała właśnie teledysk do swojego nowego utworu Thérèse, pierwszego singla z jej nadchodzącego albumu MOSS.

Przeczytaj także: Czy Will ze Stranger Things jest gejem? Noah Schnapp dał jednoznaczną odpowiedź

Maya Hawke
fot. kadr z serialu

Sama piosenka osadzona jest w niesamowitej delikatności i ciszy, która raz za razem przeplata się z subtelnym wokalem Hawke. Temu spektaklowi towarzyszy również teledysk – wyreżyserowany przez Brady’ego Corbeta (Vox Lux). Przedstawia on wokalistkę i jej przyjaciółki uczestniczące w orgii w ciemnym lesie, która nagle zostaje przerwana przez policję. Podczas gdy niektórzy rozpraszają się lub są zakuwani w kajdanki, Maya Hawke i reszta idą nago przez las, nucąc dalej piosenkę.

„Térèse” opowiada o tajnych przestrzeniach, które budujemy, w których możemy być sobą, w świecie, który zawsze celowo lub systematycznie nas nie rozumie. Wszyscy jesteśmy cały czas bombardowani negatywnymi i spreparowanymi obrazami ciał, niezależnie od tego, czy chcemy takie mieć, czy nie.

Sztuka o seksualności, którą widziałam, kiedy dorastałam (szczerze… wciąż dorastam) pomogła mi uwolnić się od kultury, która wydaje się chcieć, abyśmy wszyscy nienawidzili siebie i bali się innych, prawda? W dzisiejszych czasach jest wiele powodów do smutku, ale ważne jest, aby znaleźć chwile radości i uważać na siebie, by oceniać siebie według własnych zasad, a nie ogólnie przyjętych norm i reguł

– mówi o historii utworu Hawke.

Maya Hawke – Thérèse, posłuchaj!

Drugi album studyjny Hawke, MOSS, zostanie wydany 23 września przez wytwórnię Mom + Pop. 

Maya Hawke wypuściła właśnie swój nowy singiel Thérèse. Piosenkarka wyzbywa się w nim emocji, a także granic, biorąc udział w… orgii. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Maya Hawke w manifeście ciałopozytywności Maya […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →