fot. Anton Zajcew (Creative Commons) / kadr z serialu „Stranger Things"

Maya Hawke i Romelu Lukaku w kampanii Calvina Kleina


28 września 2022

Podziel się newsem:

Calvin Klein prezentuje swoją nową kolekcję Calvins or Nothing, do której zaangażowano aktorkę i wokalistkę Mayę Hawke oraz piłkarza Romelu Lukaku.

Calvins or Nothing

Calvin Klein zaprezentował swoją nową kolekcję zatytułowaną Calvins or Nothing. To, co wyjątkowo zwraca w niej uwagę to nie sama bielizna, ale dobrani ambasadorzy kampanii. Marka postawiła bowiem na aktorkę i wokalistkę Mayę Hawke, znaną m.in. z serialu Stranger Things, a także belgijskiego piłkarza Interu Mediolan, Romelu Lukaku. Jest to dość niecodzienne połączenie, jednak trzeba przyznać, że dobór tych konkretnych postaci nie jest przypadkowy. Maya Hawke ostatnio jest na językach wszystkich po premierze czwartego sezonu Stranger Things. Dużo w tym także zasługi jej głośnych medialnych wypowiedzi. Romelu Lukaku jest z kolei piłkarzem, za którego w historii jego transferów zapłacono łącznie ponad 300 milionów euro. W całej swojej karierze strzelił 275 bramek w 566 meczach, co w przeliczeniu na minuty spędzone na boisku daje bramkę zdobytą w co drugim meczu! Oprócz osiągnięć boiskowych Belg jest znany z dość dużej bezpośredniości w wywiadach pomeczowych, w których często nie dba o konwenanse. Autorem fotografii i krótkich filmików, które znajdziecie poniżej jest Gray Sorrenti.

Maya Hawke w kampanii Calvina Kleina

Romelu Lukaku w kampanii Calvina Kleina

Według mnie więcej bohaterów powinno stracić życie w czwartym sezonie

Kilka dni temu Maya Hawke wzbudziła kontrowersje, mówiąc, że za dużo postaci Stranger Things… przeżyło:

Nie sądzę, by Eddie powinien umrzeć, ale uważam, że w serialu jest zbyt wiele postaci. Według mnie więcej bohaterów powinno stracić życie w czwartym sezonie.

Wypowiedziała się także na temat potencjalnej śmierci jej bohaterki, jednocześnie podkreślając, że jej słowa nie są zarzutem w stronę twórców serialu:

Przed nami ostatni sezon, więc postacie prawdopodobnie będą ginąć. Chciałabym, żeby Robin zginęła w wielkim stylu. Żeby zginęła z honorem. Uwielbiam jednak to, że bracia Duffer tak przywiązują się do aktorów. Dlatego właśnie piszą takie scenariusze. Kochają aktorów, kochają postacie i po prostu nie chcą ich zabijać. Uważam, że to bardzo dobra cecha i nie chciałabym, żeby było inaczej.

Calvin Klein prezentuje swoją nową kolekcję Calvins or Nothing, do której zaangażowano aktorkę i wokalistkę Mayę Hawke oraz piłkarza Romelu Lukaku. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →