zwiastun filmu „The Kill Room”

Uma Thurman zagrała z córką Mayą Hawke. Obejrzyj zwiastun filmu „The Kill Room


04 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Gwiazda dużego ekranu Uma Thurman miała okazję współpracować ze swoją córką na planie The Kill Room. Jeśli nie wiecie, kim jest Maya Hawke, najwyższy czas to nadrobić.

Uma Thurman w The Kill Room

Nadchodzi komedia kryminalna The Kill Room z główną rolą Umy Thurman. Aktorka wcieli się w nim w rolę właścicielki ekskluzywnej galerii sztuki, która wplątuje się w pranie brudnych pieniędzy. Płatny zabójca (Joe Manganiello) używa swoich narzędzi zbrodni (w szczególności plastikowych toreb, którymi dusi ofiary) jako materiałów do tworzenia sztuki awangardowej. Jego pomocnik (Samuel L. Jackson) nawiązuje kontakt z właścicielką galerii. Sprawy komplikują się, gdy okazuje się, że nietypowy artysta staje się sensacją rynku sztuki. Obejrzyjcie zwiastun produkcji.

Ostatni raz Uma współpracowała z Jacksonem przy kultowym Pulp Fiction z 1994 roku. Film The Kill Room wyreżyserowała komiczka Nicole Paone. Za scenariusz odpowiada Jonathan Jacobson.

Utalentowana Maya Hawke

Po raz pierwszy na ekranie zobaczymy również rodzinny, aktorski duet, w którego skład wchodzą matka, Uma Thurman, i jej prawdziwa córka, Maya Hawke, którą ma z aktorem Ethanem Hawkiem. Młoda artystka jest najbardziej znana z roli Robin w hicie Netfliksa Stranger Things. Zagrała też m.in. w Asteroid City Wesa Andersona, miniserialu Małe kobietki (2017) oraz epizodyczną rolę w Pewnego razu… w Hollywood Quentina Tarantino.

robin maya hawke stranger things
Maya Hawke jako Robin („Stranger Things”)

Poza karierą aktorską jest również utalentowaną wokalistką i songwriterką. Wydała albumy Blush (2020) i Moss (2022). W folkowych utworach inspiruje się „wielkimi tekściarzami”, takimi jak Leonard Cohen i Bob Dylan. Jej najsłynniejsze piosenki to Thérèse, To Love a Boy, czy Generous Heart. Posłuchajcie jej najnowszego singla Coming Around Again.

Gwiazda dużego ekranu Uma Thurman miała okazję współpracować ze swoją córką na planie The Kill Room. Jeśli nie wiecie, kim jest Maya Hawke, najwyższy czas to nadrobić. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →