Quebonafide zapowiada tajemniczy event. Poznaliśmy jego datę i miejsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Niestety z powodu pandemi Quebonafide musiał odwołać swój koncertowy tour. Dziś jednak na swoim Instagramie zapowiedział tajemniczy event i tak się składa, że poznaliśmy jego datę i miejsce. Sprawdźcie szczegóły.

Quebonafide – Secret Event – 19.07

2020 nie rozpieszcza nikogo, przez pandemię koronawirusa odwołane zostały trasy koncertowe, a także festiwale. Co prawda, ostatnimi czasy wszystko jakoś powoli zaczyna wracać do względnej normalności, jednak jeszcze przyjdzie nam długo poczekać, aż będziemy mogli się bawić tak jak wcześniej.

Jednym z poszkodowanych artystów jest także Quebonafide, któremu co prawda pandemia nie przeszkodziła za bardzo w odniesieniu sukcesu z ostatnim albumem. Jednak raper zmuszony został do odwołania całej trasy koncertowej.

Namiastkę niezrealizowanego Romantic Psycho Experience, możemy otrzymać już niedługo. Bowiem dziś na prywatnym koncie Quebonafide pojawiła się informacja o tajemniczym evencie, który odbędzie się już 19 lipca o godzinie 15:00. Oprócz daty, u dołu ekranu zauważyć możemy współrzędne, które wskazują okolice BarKi przy Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie.

quebonafide

Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem wydaj się koncert na wodzie, jaki niedawno został zrealizowany przez SB Maffiję, która zagrała kilka utworów ze wspólnej płyty, właśnie z wodnego poziomu. Natomiast całkiem niedawno Legia Warszawa świętowała w identyczny sposób swoje kolejne Mistrzostwo Polski.

Co ciekawe, grafika promujące event, na pierwszy rzut oka wygląda na zakrytą prześcieradłem roślinę doniczkową. Przypomnijmy, że do preorderów ROMANTIC PSYCHO, Quebonafide dodawał nasiona rośliny doniczkowej do zasadzenia. Być może tylko osoby, które postanowiły je zasadzić będą mogły zobaczyć koncert z bliska? No cóż pozostaje nam czekać na więcej informacji.

Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO

O akcji promocyjnej związanej z albumem pisał dosłownie każdy. Nieustanne wodzenie za nos i kolejne zagadki, to tylko wierzchołek góry lodowej jaką była akcja promocyjna ROMANTIC PSYCHO.

Warto także przypomnieć, że całkiem niedawno, Quebonafide zaktualizował klip do utworu JESIEŃ. Do momentu aktualizacji od połowy utworu widzieliśmy czarny ekran. Natomiast od początku czerwca zobaczyć możemy jego dalszą część.

Quebonafide – JESIEŃ

ROMANTIC PSYCHO, swoją premierę miało swoją premierę na początku kwietnia. Album niczym walec przejechał się po polskim rynku muzycznym zgarniając dosłownie wszystko. Od pierwszych miejsc na OLiS-ie, po rekordy serwisów streamingowych. Krążek w dalszym ciągu możecie zamawiać ze strony QueQuality i to w wersji deluxe, zawierającej dodatkowe utwory.

Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO – odsłuch albumu

Niestety z powodu pandemi Quebonafide musiał odwołać swój koncertowy tour. Dziś jednak na swoim Instagramie zapowiedział tajemniczy event i tak się składa, że poznaliśmy jego datę i miejsce. Sprawdźcie szczegóły. Quebonafide – Secret Event – 19.07 2020 nie rozpieszcza nikogo, przez pandemię koronawirusa odwołane zostały trasy koncertowe, a także festiwale. Co prawda, ostatnimi czasy wszystko […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.