Quebonafide ujawnia drugą część klipu do numeru “JESIEŃ”. Akcja promocyjna “ROMANTIC PSYCHO” trwa w najlepsze


03 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Czyżby akcja promocyjna ROMANTIC PSYCHO wcale się nie skończyła? Wszystko na to wskazuje, bowiem Quebonafide właśnie zaktualizował klip do numeru JESIEŃ.

Quebonafide znowu zaskakuje

O akcji promocyjnej Quebonafide będziemy pamiętać jeszcze bardzo długo. Jednak gdy swoją premierę miało ROMANTIC PSYCHO, a sam Que dokonał słynnego demakijażu, wydawało się, że akcja została zakończona. Jak się dziś okazał, wszyscy byliśmy w błędzie, bowiem Quebo zaserwował nam kolejną niespodziankę.

Zapewne doskonale kojarzycie teledysk do utworu JESIEŃ. To właśnie w nim pierwszy raz ujrzeliśmy słynną już niebieską polówkę, a także samego rapera, bez grama tuszu pod skórą. Zapewne pamiętacie, że w pewnym momencie klip się urywał i do samego końca utworu towarzyszył nam czarny ekran.

No cóż, teraz to wszystko uległo zmianie, bowiem od 2 minuty i siódmej sekundy mamy jego dalszą część, w której widzimy obecny wizerunek Quebo.

Quebonafide – JESIEŃ

Jednak jak to możliwe, że QueQuality podmieniło teledyski nie tracąc przy tym wyświetleń teledysku? Otóż taki zabieg jest możliwy po wysłaniu odpowiedniego pisma do Google, które odpowiada za platformę.

Ciąg dalszy akcji promocyjnej “ROMANTIC PSYCHO”, czy jednak zwiastun czegoś innego?

ROMANTIC PSYCHO od momentu premiery bije rekord za rekordem. Od tego momentu, krążek, z małymi przerwami znajduje się na szczycie listy najchętniej kupowanych i słuchanych krążków w naszym kraju. Wydawnictwo osiągnęło ogromny sukces, a sam Que w swojej zwrotce w ramach #Hot16Challenge2 zdradził, że zmierza ono po diamentową płytę.

Quebonafide
Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO (JPN EDITION) – okładka albumu

Zatem, czy ROMANTIC PSYCHO potrzebna jest jeszcze dalsza akcja promocyjna? Tutaj z pomocą przychodzą internauci. Jak to zawsze bywa w takich sytuacjach zaczęli snuć teorię, jakoby minuta i sekunda, w której pojawia się dalsza część klipu zwiastowała nowe wydawnictwo, jakim miałaby być wyczekiwana GALAKTYKA.

No cóż, nam pozostaje jedynie uważne śledzenie ruchów Quebo.

Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO – odsłuch albumu

Czyżby akcja promocyjna ROMANTIC PSYCHO wcale się nie skończyła? Wszystko na to wskazuje, bowiem Quebonafide właśnie zaktualizował klip do numeru JESIEŃ. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Quebonafide znowu zaskakuje […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →