Quebonafide powraca z nowym singlem po 2 latach ciszy


07 lutego 2020

Podziel się newsem:

Quebonafide po prawie 2 latach ciszy w końcu udostępnił nowy utwór. W singlu ROMANTICPSYCHO, Quebo porusza kilka prywatnych wątków ze swojego życia.

Dobrze, że Pan wreszcie dotarł

Fani Quebonafide od prawie dwóch lat musieli wykazywać się niesamowitą cierpliwością, ponieważ od momentu premiery wspólnego krążka z Taco Hemingway’em, Quebo nie opublikował żadnego nowego utworu. Raper zniknął również ze mediów społecznościowych, co spotkało się ze sporym zmartwieniem jego fanów. Pojawiły się także plotki o depresji rapera, jednak ten na kilku koncertach stanowczo temu zaprzeczał.

W najnowszym singlu, Quebo dokonuje pewnego rodzaju spowiedzi. Utwór ROMANTICPSYCHO przybrał formę rozmowy z terapeutą. Que, na wolnym, nieco depresyjnym bicie opowiada co działo się u niego przez ostatnie lata, a także wyrzuca z siebie to co leżało mu na sercu.

Porusza w nim także kwestie swojego związku z Natalią Szroeder i zdradza jakie przeciwności losu musiał przezwyciężyć.

Quebonafide – ROMANTICPSYCHO

Nowa płyta Quebonafide już niebawem?

Quebonafide
fot. Agnieszka Majchrowicz

Jeżeli chodzi o nową płytę Quebo, to w tym momencie jest to jedna wielka niewiadoma. Podczas zeszłorocznego Quefestivalu, raper zapewniał, że nowa jego nowa muzyka będzie znacząco różniła się od tego do czego nas przyzwyczaił. Nowy utwór jest poniekąd potwierdzeniem tych słów, ponieważ nie przypominam sobie, aby Que nagrał w swojej karierze tak osobisty numer, który wręcz przepełniony jest kipiącymi emocjami.

Nam pozostaje trzymać kciuki za najnowszy album Quebonafide. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek informacje na jego temat, na pewno Was o tym poinformujemy.


Składanka QueQuality – Untitled01

Untitled01 to składanka stworzona przez wytwórnię QueQuality, której celem jest zaproszenie raperów, niezwiązanych w żadnym stopniu z tą wytwórnią. Głównym konceptem krążka było oddanie wolnej ręki zaproszonym gościom, jeżeli chodzi o dobór tematyki utworów. Na ten moment swoje kawałki nagrali chociażby Tymek, Kabe, Kaz Bałagane, Qry, czy Deys

Płytę możecie zamawiać bezpośrednio ze strony queshop.pl. Ponadto, kiedy zdecydujecie się na zakup wersji deluxe, otrzymacie w prezencie mixtape HHNS.

Quebonafide po prawie 2 latach ciszy w końcu udostępnił nowy utwór. W singlu ROMANTICPSYCHO, Quebo porusza kilka prywatnych wątków ze swojego życia. Dobrze, że Pan wreszcie dotarł Fani Quebonafide od prawie dwóch lat musieli wykazywać się niesamowitą cierpliwością, ponieważ od momentu premiery wspólnego krążka z Taco Hemingway’em, Quebo nie opublikował żadnego nowego utworu. Raper zniknął […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →