fot. 4Fun.tv

Przestań, mamy Harry’ego Stylesa w domu. Harry Styles w domu:


04 lipca 2022

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło nie miał szczęścia podczas sobotniego koncertu na Open’erze. Wokalista przegrał w papier kamień nożyce i musiał zaśpiewać utwór Harry’ego Stylesa.

Harry Podsiadło czy Dawid Styles?

Sobotni, ostatni dzień Open’era okazał się być bardzo wymownym śmiechem przez łzy. Podczas finalnego dnia wielkiego przedsięwzięcia zebrani na terenie wydarzenia ludzie mogli usłyszeć między innymi polską Due Lipę (której koncert nie odbył się ze względów pogodowych), a także samego Harry’ego Stylesa, w którego postać wcielił się Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło headliner męskie granie
fot. Alter Art

Wokalista przegrał bowiem zakład z jedną ze swoich fanek, która dzięki temu przyparła go do muru.

Oczywiście przy tej okazji możemy także dodać, że w tej piekielnie ciężkiej grze (jaką jest kamień, papier i nożyce) zawsze wybiera się kamień!

Przeczytaj także: Harry Styles słucha Dawida Podsiadło i są na to dowody

@patrycja_slodyczka Zawsze kamień😭😭😭 #opener #dawidpodsiadlo #harrystyles #lesnamuzyka #harryshouse #openerfestival #opener2022 #dc #viral #goviral #fyp ♬ dźwięk oryginalny – Patrycja Słodyczka

Alter Art uratuje własny wizerunek?

Sobota okazała się być małym uśmiechem w stronę festiwalowiczów, którym dobra zabawa ze względów pogodowych została zabrana podczas piątkowego wieczoru. Dla osób, które tego dnia nie wróciły do dalszej muzycznej gry, Alter Art przygotował specjalne vouchery w ramach drobnej rekompensaty.

Szanowne Festiwalowiczki i Festiwalowicze.

W związku z bardzo trudną i niebezpieczną sytuacją pogodową, tymczasową ewakuacją, odwołaną częścią koncertów i zmianami w programie w dniu 1 lipca, wszystkie osoby, które kupiły bilety jednodniowe na 1 lipca, karnety weekendowe oraz karnety 4-dniowe otrzymają voucher, który będą mogli wykorzystać w ciągu najbliższych 3 lat do zakupu biletów na Open’era. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, ale bezpieczeństwo uczestników festiwalu jest najważniejsze.

Istnieje również druga możliwość (zamiast vouchera) – zamiana biletu jednodniowego z 1 lipca na bilet jednodniowy na sobotę, 2 lipca. Osoby, które posiadają opaskę na ręku i bilet na 1 lipca lub niezeskanowany bilet na 1 lipca mogą wziąć udział w festiwalu w sobotę. W tym celu należy przyjść dziś (2 lipca) do punktów wymiany biletów na opaski na terenie festiwalu, zlokalizowanych przy wejściu głównym lub wejściu od strony Kosakowa

czytamy w oświadczeniu.

Dawid Podsiadło nie miał szczęścia podczas sobotniego koncertu na Open’erze. Wokalista przegrał w papier kamień nożyce i musiał zaśpiewać utwór Harry’ego Stylesa. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Kup bilet na Noga Erez w Warszawie

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Open’er Festival 2022 – dzień czwarty [fotorelacja]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →