kadr z teledysku "Jeździec bez głowy"

Poznaliśmy część poligrafii “DDZPPM” Szpaka


04 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W Internecie pojawił się fragment poligrafii Domu Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. Według krótkiego wideo Szpaku zaoferuje fanom wydanie w wersji 3D.

Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza z trójwymiarową poligrafią

Już w ten czwartek, tj. 7 kwietnia, na półkach sklepowych i platformach streamingowych zadebiutuje najnowszy album Szpaka, zatytułowany Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. Wczoraj na instagramowym profilu @maciek_fortnite3 pojawił się kilkunastosekundowy boomerang, w którym pokazano fragment poligrafii. Użytkownik, który wcześniej leakował choćby trzecią odsłonę Jana-szpakowanie przedstawił obserwującym tracklistę wykonaną w trójwymiarze. W zależności od ułożenia pudełka tytuły utworów pojawiają się lub znikają.

Zobacz również inne wiadomości o Szpaku

szpaku ddzppm
screenshot

Zobacz: Szpaku jako Jeździec Bez Głowy w emocjonalnym singlu

szpaku ddzppm
screenshot

Cały czas trwa przedsprzedaż DDZPPM

Mimo że limitowany nakład preorderowy został wyprzedany, w sklepie GUGU cały czas można zamawiać DDZPPM, tyle że w wersji sklepowej. Wydawca informuje jednak, że nakład standardowy nie podlega losowaniu z pulą dwudziestu ośmiu limitowanych sztuk, w których przewidziano specjalne dodatki. W sprzedaży cały czas dostępny jest także merch nawiązujący do krążka.

Każdy z tych 11 numerów to cząstka mnie, moje emocje, przeżycia, postrzeganie świata, moje upadki i wzloty. Mógłbym tu pisać długo, ale tak naprawdę musicie przesłuchać ten album od deski do deski, aby chociaż spróbować mnie zrozumieć. Na DDZPPM celowo nie ma żadnych gości. Dom dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza to nie hity na Tik-Toka tylko moje życie. Dziękuje, jeśli jesteś w tym ze mną!

– pisze Szpaku o albumie.

Szpaku – Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza – tracklista albumu

1. Mateusz prod. Kubi Producent
2. Krokodyl Dundee prod. Worek & moody scrag
3. Jeździec bez głowy prod. PSR
4. Afryka prod. PSR
5. Mr. Mime prod. Kubi Producent
6. Dom prod. PSR
7. Ötzi prod. PSR
8. Człowiek motyl prod. LEEO
9. Alf prod. Worek & Swizzy
10. R.I.P. Krawczyk prod. OLEK
11. Minimini2 prod. Quiz

Odliczanie zakończone. Szpaku startuje z pierwszym singlem i preorderem „DDZPPM"
okładka albumu Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, GUGU 2022

Szpaku wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży aktualnie jest trzecia z czterech dostępnych pul, nie zwlekajcie z zakupem! Podczas festiwalu na scenie pojawi się Szpaku, ale także PaluchMalik MontanaYoung Leosia, czy Kaz Bałagane.

W Internecie pojawił się fragment poligrafii Domu Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. Według krótkiego wideo Szpaku zaoferuje fanom wydanie w wersji 3D. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dom Dla […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →