kadr z teledysku "Afryka"

Szpaku jako “Jeździec Bez Głowy” w emocjonalnym singlu


28 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Szpaku w dalszym ciągu promuje album Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. W sieci ukazał się osobisty singiel Jeździec Bez Głowy.

Raper wciela się w Jeźdźca Bez Głowy

O północy na platformach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel Szpaka zatytułowany Jeździec Bez Głowy. To kolejny utwór reklamujący nadchodzące wydawnictwo rapera, tj. Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, którego premierę zaplanowano na 7 kwietnia. Za produkcję odpowiadają PSR i DJ FAUDA.

Szpaku – Jeździec Bez Głowy

DDZPPM dostępne w przedsprzedaży wyłącznie w wersji sklepowej

Wraz z premierą pierwszego singla pt. Mateusz w oficjalnym sklepie GUGU wystartował preorder następcy Różowej Pantery. Limitowany nakład został wyprzedany, a w ofercie pojawiła się już edycja sklepowa. Wydawca podkreśla, że w tym nakładzie nie znajduje się pula dwudziestu ośmiu limitowanych sztuk, które oferowały szereg bonusów.

Zobacz: Szpaku z drugim singlem z DDZPPM. Sprawdź Afrykę

Każdy z tych 11 numerów to cząstka mnie, moje emocje, przeżycia, postrzeganie świata, moje upadki i wzloty. Mógłbym tu pisać długo, ale tak naprawdę musicie przesłuchać ten album od deski do deski, aby chociaż spróbować mnie zrozumieć. Na DDZPPM celowo nie ma żadnych gości. Dom dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza to nie hity na Tik-Toka tylko moje życie. Dziękuje, jeśli jesteś w tym ze mną!

– pisze Szpaku o płycie.

Szpaku – Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza – tracklista albumu

1. Mateusz prod. Kubi Producent
2. Krokodyl Dundee prod. Worek & moody scrag
3. Jeździec bez głowy prod. PSR
4. Afryka prod. PSR
5. Mr. Mime prod. Kubi Producent
6. Dom prod. PSR
7. Ötzi prod. PSR
8. Człowiek motyl prod. LEEO
9. Alf prod. Worek & Swizzy
10. R.I.P. Krawczyk prod. OLEK
11. Minimini2 prod. Quiz

Odliczanie zakończone. Szpaku startuje z pierwszym singlem i preorderem „DDZPPM"
okładka albumu “Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza”, GUGU 2022

Szpaku wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży aktualnie jest trzecia z czterech dostępnych pul, nie zwlekajcie z zakupem! Podczas festiwalu na scenie pojawi się Szpaku, ale także Paluch, Malik Montana, Young Leosia, czy Kaz Bałagane.

Szpaku w dalszym ciągu promuje album Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. W sieci ukazał się osobisty singiel Jeździec Bez Głowy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Raper wciela się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →