kadr z teledysku

Szpaku z drugim singlem z „DDZPPM”. Sprawdź „Afrykę” 


14 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci ukazała się kolejna piosenka promująca album Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, którego premiera będzie już w kwietniu. Szpaku podzielił się z fanami utworem pt. Afryka.

Promocja DDZPPM trwa. Afryka już dostępna

Dziś o północy na platformach streamingowych zadebiutował kolejny singiel promujący krążek Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza Szpaka. Utwór Afryka został wyprodukowany przez PSR-a. Wśród producentów wypisano również DJ-a Faudę. O 15:00 GUGU opublikowało teledysk do wspomnianego utworu. Za produkcję wideo odpowiadają Jakub Lipiński oraz Wojtek Multi. Reżyserią klipu również zajął się Lipiński.

Szpaku – Afryka

Zobacz: Szpaku trafi do więzienia? Prokuratura postawiła raperowi zarzuty

Afryka to drugi utwór, w którym Szpaku reklamuje DDZPPM. Pełnoprawna promocja albumu, który ukaże się 7 kwietnia nakładem GUGU, ruszyła dwa tygodnie temu wraz z premierą klipu do Mateusza na bicie Kubiego Producenta. Ogłoszono wtedy datę premiery oraz wystartowała przedsprzedaż materiału.

Preorder DDZPPM wyprzedany

Mimo że do premiery następcy Różowej Pantery jeszcze niecały miesiąc, nakład preorderowy został wyprzedany. Na stronie sklepu widnieje komunikat, że trwa właśnie anulowanie nieopłaconych zamówień, więc wkrótce powinna pojawić się ograniczona liczbowo możliwość dokonania zamówienia. Wśród całego nakładu znajdzie się dwadzieścia osiem egzemplarzy podzielonych na betonowe, złote oraz jedną krwistą.

Zobacz: Szpaku zaprasza na… koncert dla podróżników w czasie

Wersja betonowa, której będzie dwadzieścia jeden sztuk, zawiera: wyjątkową wersję kolorystyczną wydania, zaproszenie na „wieczerzę w Domu Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza” oraz zestaw wlep z ilustracjami z bookletu. Złota edycja (ograniczona do sześciu egzemplarzy) składa się z powiększonego bookletu, który przygotował Szpaku oraz elementy z wersji betonowej. Krwisty wariant DDZPPM, oprócz wymienionych wcześniej gadżetów, zawiera także dodatkową płytę CD, na której znajdzie się wywiad z autorem przeprowadzony przez Franka.

Szpaku – Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza – tracklista albumu

1. Mateusz prod. Kubi Producent
2. Krokodyl Dundee prod. Worek & moody scrag
3. Jeździec bez głowy prod. PSR
4. Afryka prod. PSR
5. Mr. Mime prod. Kubi Producent
6. Dom prod. PSR
7. Ötzi prod. PSR
8. Człowiek motyl prod. LEEO
9. Alf prod. Worek & Swizzy
10. R.I.P. Krawczyk prod. OLEK
11. Minimini2 prod. Quiz

Odliczanie zakończone. Szpaku startuje z pierwszym singlem i preorderem „DDZPPM"
okładka albumu Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, GUGU 2022

W sieci ukazała się kolejna piosenka promująca album Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, którego premiera będzie już w kwietniu. Szpaku podzielił się z fanami utworem pt. Afryka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →