Kadr z teledysku

Szpaku przekazuje swoje diamentowe wyróżnienie na szczytny cel


10 lutego 2022

Podziel się newsem:

Szpaku przekazuje fizyczną wersję swojego diamentowego wyróżnienia za sprzedaż singla z akcji #hot16challenge2 na aukcję Allegro, z której wszystkie dochody zostaną przekazane na chorego Filipa. Sprawdź.

Szpaku chce pomagać

Aukcja dotyczy 27-letniego Filipa Kikoły, który cierpi na naczyniaka pnia mózgu.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc – walczę o życie i potrzebuję Waszego wsparcia. Marzę tylko o tym, aby stanąć na nogi bez bólu, pewnie stawiać kolejne kroki i znów po prostu cieszyć się życiem. Dziękuję wszystkim za okazanie serca.

– pisze Filip

Obecnie cena diamentu Szpaka na Allegro wynosi 6 tys. złotych. Do końca licytacji pozostało 6 dni. Licytować możecie w tym miejscu.

Młody Simba zdecydował się przekazać ją na aukcję, która zasili zbiórkę ratującą życie Filipa, rówieśnika rapera, także pochodzącego z Morąga. Filip, zupełnie znienacka w dniu 27. urodzin otrzymał diagnozę: „naczyniak pnia mózgu i tętniak”. Podczas kilku tygodni, które spędził na OIOM-ie w bezruchu i aurze śmiertelnego niebezpieczeństwa, usłyszał od polskich lekarzy, że nie ma dla niego ratunku. Pojawiło się jednak światełko w tunelu, profesor Bertalanffy z International Neuroscience Institute w Hanowerze jest gotów zoperować Filipa i ocalić mu życie – jedyną barierą są pieniądze. Koszt operacji i leczenia wynosi 70 tysięcy euro. Dotychczas dzięki empatii i pomocy darczyńców udało się zebrać 40% tej kwoty. Wraz ze wsparciem ze strony Szpaka głęboko wierzymy w pozytywny finał. Zachęcamy do licytacji, zasilania zbiórki i wspólnego pomagania. Dobro powraca!

– czytamy w opisie aukcji

Jeśli nie chcecie brać udziału w licytacji, to tutaj prowadzona jest zrzutka na rzecz Filipa.

Szpaku
Diamentowa płyta Szpaka, źródło: Allegro

Przeczytaj także: Szpaku w utworze 15-letniego podopiecznego. Posłuchaj Zespołu Cotarda

Szpaku przekazuje fizyczną wersję swojego diamentowego wyróżnienia za sprzedaż singla z akcji #hot16challenge2 na aukcję Allegro, z której wszystkie dochody zostaną przekazane na chorego Filipa. Sprawdź. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →