fot. kadr z teledysku „Music for a Sushi Restaurant”

Po tym klipie Harry Styles mógłby zagrać w „Małej Syrence”. Obejrzyjcie „Music for a Sushi Restaurant”


28 października 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles zaprezentował nam najnowszy klip do utworu Music for a Sushi Restaurant, który znalazł się na jego ostatnim albumie.

Świeże sushi dla państwa

Po dość niepochlebnych opiniach o roli brytyjskiego wokalisty w filmie Don’t Worry Darling Harry Styles powraca do muzycznego świata, w którym, co tu dużo mówić, czuje się jak ryba w wodzie. Zobaczcie najnowszy klip artysty do piosenki Music for a Sushi Restaurant.

Przeczytaj także: Harry Styles: naprawdę jak w domu, ale to Harry’s House [recenzja]

Po tym klipie Harry Styles mógłby zagrać w „Małej Syrence”. Obejrzyjcie „Music for a Sushi Restaurant”
fot. kadr z teledysku

Brodaty i pokryty brokatem Harry Styles zaprezentował się nam w zupełnie nowej odsłonie. Do tej pory chyba nikt nie przypuszczał, że doczekamy wizerunku brytyjskiego artysty, który zamieni się w divę-kałamarnicę. Wszystko jest jednak możliwe, a Styles zapewnia nas, że talerz to ostatnie miejsce, na jakie chciałby trafić. Pomysł na produkcję piosenki Music for a Sushi Restaurant przyszedł mu do głowy, gdy siedział z producentem w restauracji sushi w Los Angeles.

Jest to utwór, który powstał w bardzo ciekawych okolicznościach. Siedząc w restauracji sushi, pomyślałem sobie, że muzyka grająca w takich miejscach jest naprawdę dziwna. Później pomyślałem jednak, że tytuł Music for a Sushi Restaurant byłby naprawdę zabawny

– powiedział o powstawaniu utworu Harry Styles.

Co więcej, tytuł piosenki – Music for a Sushi Restaurant – miał być początkowo tytułem całego albumu. Finalnie jednak nazwano go Harry’s House.

Harry Styles – Music For a Sushi Restaurant, posłuchaj!

Za produkcję i tekst piosenki odpowiadają między innymi Kid Harpoon (który współpracował z Florence and The Machine), a także Tyler Johson (który tworzył dla P!nk i Miley Cyrus). Jest to również trzeci klip (obok teledysku wyreżyserowanego przez Jamesa Cordena do utworu Daylight) promujący ostatni album wokalisty, który ukazał się w maju 2022 roku. Pierwszym i głównym singlem był utwór As It Was.

Harry Styles zaprezentował nam najnowszy klip do utworu Music for a Sushi Restaurant, który znalazł się na jego ostatnim albumie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →