fot. kadr z filmu „My Policeman”

“My Policeman”. Kocha, nie kocha: Harry Styles w miłosnym trójkącie


08 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

My Policeman już wkrótce trafi do kin i na streaming. Właśnie ukazał się oficjalny zwiastun produkcji.

My Policeman: miłość, niepewność i żal

Już wkrótce na ekrany niektórych kin oraz na platformę Amazon Primo Video wejdzie kolejny film z Harrym Stylesem w roli tytułowej. Krótko po festiwalowej premierze Don’t Worry Darling w sieci znalazł się trailer My Policeman w reżyserii Michaela Grandage’ego. Produkcja opiera się o powieść Bethana Robertsa i opowiada historię policjanta Toma, który będąc w związku z Marion (Emma Corrin), uwikłał się w romans z Patrickiem (David Dawson), kuratorem muzeum w Brighton. Akcja filmu toczy się w Wielkiej Brytanii w latach 50., kiedy homoseksualne związki są zakazane. Mimo to mężczyźni rozwijają swoją relację, w którą angażuje się również Marion. Ich związek niszczy jednak zazdrość.

Później akcja filmu przenosi się do lat 90. Tom i Marion wiodą spokojne małżeńskie życie do momentu, kiedy znowu pojawia się w nim Patrick. Jego przybycie budzi wspomnienia i pogrzebane uczucia z młodości, co wiąże się z przykrymi konsekwencjami.

Przeczytaj: „Don’t Worry Darling” – owacje na stojąco, kuriozalna konferencja i negatywne oceny krytyków

my policeman trailer harry styles
fot. kadr z filmu My Policeman

Jeśli nie w kinie, to w domu na kanapie

Zwiastun zapowiada vinatge’owy klimat produkcji: jest ładny, a poszczególne sceny wizualnie wyglądają zgrabnie i bardzo zachęcająco. Pod względem estetycznym na pewno warto będzie go obejrzeć. Pytanie brzmi, jak Harry Styles sprawdzi się w roli Toma – czy podoła aktorskiemu wyzwaniu, czy uczyni swego bohatera nudnym i kliszowym?

My Policeman trafi do wybranych kin 21 października, natomiast niedługo później, bo 4 listopada, odbędzie się sytreamingowa premiera produkcji na platformie Amazon Primo Video.

My Policeman – Official Trailer | Prime Video

My Policeman już wkrótce trafi do kin i na streaming. Właśnie ukazał się oficjalny zwiastun produkcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins My Policeman: miłość, niepewność i żal Już wkrótce […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →