kadr z klipu „Late Night Talking”

Harry Styles – co się dzieje w jego łóżku? Ekskluzywny materiał z planu “Late Night Talking”


07 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles zaprasza za kulisy. Artysta pokazał, jak wyglądała praca na planie klipu Late Night Talking.

Harry Styles: na językach

Harry Styles ewidentnie ma teraz time of his life, a dobra passa ciągnie się za nim nieprzerwanie – szczególnie od wydania jego drugiej solowej płyty. Kolejna, czyli Harry’s House, ostatecznie potwierdziła jego silną pozycję na rynku muzycznym i choć niektórzy odmawiają mu tytułu współczesnego Króla Popu, nie mogą zaprzeczyć jego osiągnięciom. Dorwanie biletu na jego koncert to niemalże niewykonalna misja, także w Polsce.

Harry niecałe dwa tygodnie temu zapowiedział drugą część trasy koncertowej po Europie, dwa dni temu na festiwalu w Wenecji promował film Don’t Worry Darling, a wczoraj wrzucił wideo z zakulisowymi scenami z klipu Late Night Talking.

Przeczytaj: Harry Styles: naprawdę jak w domu, ale to Harry’s House [recenzja]

Harry Styles late night talking backstage
fot. kadr z klipu Late Night Talking

No i ten uśmiech… ten uśmiech właśnie

Trzeci klip promujący Harry’s House ukazał się na początku lipca i był to TEN teledysk, który znacznie wcześniej potwierdził teorię, że artysta pracuje nad nową muzyką. Late Night Talking ma super vibe: beztroski, uroczy, bardzo komfortowy i taki… bezpieczny. Spanko, walka na poduszki, całodzienne chodzenie w piżamie… Wydaje się, że mocno domowa atmosfera panowała również na planie teledysku. Na oficjalnym kanale Harry’ego ukazało się wideo zawierające dodatkowe smaczki z planu. Sprawdźcie, jak wyglądało kręcenie niektórych scen i jak surowy materiał przeobraził się w pełnoprawny klip.

Harry Styles – Late Night Talking (Behind the Scenes)

Harry Styles zaprasza za kulisy. Artysta pokazał, jak wyglądała praca na planie klipu Late Night Talking. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Harry Styles: na językach Harry Styles ewidentnie ma […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →