fot. kadr z filmu „Don't Worry Darling”

Harry Styles ukazuje pełnię aktorskiego kunsztu w nowym zwiastunie filmu „Don’t Worry Darling” Olivii Wilde


22 lipca 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles w nowym zwiastunie filmu Don’t Worry Darling udowadnia nam, że muzyczny świat to dla niego tylko przystawka.

Harry Styles skrada kolejne show

Harry Styles ponownie pojawił się podczas drugiego zwiastuna nadchodzącego thrillera psychologicznego Olivii WildeDon’t Worry Darling. W filmie, który już we wrześniu trafi do kin, wystąpią między innymi Florence Pugh i Harry Styles jako para mieszkająca w pozornie idyllicznym miasteczku Victory w latach 50. XX wieku.

Przeczytaj także: Harry Styles w Don’t Worry Darling ma swoje filmowe pięć minut

Harry Styles
fot. James Devaney/Gc Images/Getty Images

Jak pokazuje nowy zwiastun, Alice (Florence Pugh) jest coraz ciekawsza tajemniczej firmy i pracy Jacka, kwestionując rzeczywistość i powoli odkrywając prawdę, gdy jej mąż staje się coraz bardziej podejrzliwy i agresywny wobec jej osoby.

Don’t Worry Darling – drugi trailer, obejrzyj!

W poście na Instagramie Olivia Wilde pochwaliła Stylesa za jego pokorę podczas kręcenia filmu i przyznała, że zazwyczaj spotykała się z niechęcią mężczyzn wobec „odgrywania ról drugoplanowych w filmach prowadzonych przez kobiety”. Tu jednak przyznała, że w przypadku wokalisty nie doświadczyła czegoś takiego.

Harry Styles nie tylko rozkoszował się możliwością, aby grać razem z genialną Florence Pugh, która zajęła centralne miejsce jako nasza Alice, ale również natchnął każdą scenę zniuansowanym poczuciem człowieczeństwa. Nie musiał przyłączyć się do naszego „cyrku”, ale wskakiwał na pokład z pokorą oraz gracją i każdego dnia powalał nas swoim talentem i ciepłem

– powiedziała Wilde.

Oprócz Don’t Worry Darling wokalista pojawił się również w krótkiej scenie po napisach w filmie Eternals jako Eros, brat Thanosa. Zagra także w nadchodzącej filmowej adaptacji powieści Bethana Robertsa z 2012 roku My Police.

Harry Styles w nowym zwiastunie filmu Don’t Worry Darling udowadnia nam, że muzyczny świat to dla niego tylko przystawka. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Harry Styles skrada kolejne show Harry Styles ponownie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →