fot. Sony Music Poland

Harry Styles nazwany nowym królem popu. Ten tytuł gdzieś już chyba jednak słyszeliśmy


23 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles został okrzyknięty nowym królem popu. Ten tytuł do tej pory był kojarzony z postacią Michaela Jacksona. Czy zostanie mu odebrany?

Tytuł budzący kontrowersje

Rolling Stone UK (nie)świadomie wywołało kolejną medialną burzę. Wszystko to przez najnowszą okładkę z Harrym Stylesem w roli głównej. Supergwiazda cały czas zyskująca na sławie i rozgłosie została bowiem podpisana „nowy król popu”. Ten tytuł był już jednak używany w przeszłości wobec legendarnego już wokalisty.

Przeczytaj także: Harry Styles ukazuje pełnię aktorskiego kunsztu w nowym zwiastunie filmu Don’t Worry Darling Olivii Wilde

Harry Styles
fot. James Devaney/Gc Images/Getty Images

Mowa tu oczywiście o Michaelu Jacksonie. Fani muzyki mają problem z przyjęciem najnowszego tytułu Stylesa, zwłaszcza w kręgach Hip Hopu i R&B, ponieważ zauważono, że jeśli miałby się znaleźć ktoś, kto otrzymałby ten zaszczyt, powinien to być Chris Brown lub nawet powracający teraz po przerwie Justin Bieber.

Samą sprawę skomentował również Taj Jackson, siostrzeniec Michaela Jacksona, który napisał na Twitterze celną wiadomość odnośnie samej publikacji:

Nie ma nowego Króla Popu. @RollingStone nie posiadacie praw do tego tytułu i nie zasłużyliście na jego rozdawanie, zrobił to mój wujek. Dziesięciolecia poświęcenia i pracy. Tytuł jest już zarezerwowany. Nie mam zamiaru oczerniać tutaj @Harry_Styles, bo jest mega utalentowany. Nadajcie mu więc swój własny, niepowtarzalny tytuł

– napisał w mediach siostrzeniec Jacksona.

Harry Styles został okrzyknięty nowym królem popu. Ten tytuł do tej pory był kojarzony z postacią Michaela Jacksona. Czy zostanie mu odebrany? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →