kadr z klipu „Late Night Talking”

Harry Styles i piżama party w klipie „Late Night Talking”


13 lipca 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles podzielił się właśnie najnowszym klipem. TYM klipem. Jak Late Night Talking, to tylko na łóżku w rozmiarze king size. I to najlepiej na środku Londynu.

Harry Styles tonie w ramionach poduszkach

To trzeci teledysk promujący Harry’s House, jeśli liczyć DYI klip do Daylight, zrealizowany przez Jamesa Cordena. Late Night Talking został nakręcony już na poważnie – produkcja musiała ruszyć dużo wcześniej, skoro w Walentynki wyciekły zdjęcia z planu zdjęciowego, a wówczas album nie był nawet oficjalnie ogłoszony! Fani cierpliwie czekali (nie mając wyjścia), no i w końcu się doczekali – kolejnego singla i video z Harrym Stylesem w gustownej piżamie, przemierzającego Londyn na olbrzymim łożu.

Ja totalnie kupuję ten motyw przewodni. Sama piosenka siedzi doskonale, to właściwie samo huczne otwarcie Harry’s House, natomiast koncepcja teledysku choć prosta, to estetycznie niesamowicie zadowalająca. Zmiana łóżek, jak i osób towarzyszących jest wymowna, przy czym zrealizowana ze smakiem, do klipu wkradł się również ciekawy vintage’owy vibe. Przy oglądaniu trochę chce się tańczyć, trochę ma się ochotę na śniadanko na balkonie i świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy, a trochę na spanko. Bukiet wrażeń, doznań i emocji. Artysta wie, jak nakręcić europejskich fanów tuż przed swoimi koncertami.

Przeczytaj: Harry Styles: naprawdę jak w domu, ale to Harry’s House [recenzja]

Harry Styles Late Night Talking
kadr z klipu Late Night Talking

To kto jedzie do Krakowa?

Aktualnie artysta jest w trasie po Europie, a w najbliższy poniedziałek zagra swój pierwszy koncert w Polsce. Występ Harry’ego Stylesa odbędzie się 18 lipca w Krakowie na Tauron Arenie. Wokalista zagra set obejmujący głównie utwory z jego najnowszej płyty, największe przeboje z Fine Line oraz swojego debiutu.

Harry Styles – Late Night Talking (Official Video)

Harry Styles podzielił się właśnie najnowszym klipem. TYM klipem. Jak Late Night Talking, to tylko na łóżku w rozmiarze king size. I to najlepiej na środku Londynu. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →