GettyImages

Opublikowano listę najpopularniejszych artystów w 2021 roku na TikToku


14 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Platforma TikTok podzieliła się swoim muzycznym raportem podsumowującym cały kończący się rok. Sprawdź, jacy artyści znaleźli się na jego szczycie.

Lista TikToka – kto wiedzie prym?

Za sprawą piosenek takich jak Cognac Queen, Thot Shit czy Cry Baby pierwsze miejsce w zestawieniu zajmuje dumnie Megan Thee Stallion, jako najpopularniejsza na platformie artystka. Pierwsza dziesiątka listy wygląda następująco:

  1. Megan Thee Stallion
  2. Doja Cat
  3. PoppHunna
  4. Olivia Rodrigo
  5. Cardi B
  6. YungManny
  7. Soulja Boy
  8. Drake
  9. Kevin Gates
  10. Coi Leray

Megan Thee Stallion – Thot Shit

Platforma TikTok przyczyniła się do rozwoju karier licznych artystów, w tym Olivii Rodrigo lub PinkPantheress.

TikTok otwiera drzwi zarówno nowym artystom, nowym brzmieniom, scenom undergroundowym oraz DIY jak i klasycznym hitom, łącząc ich z globalną publicznością i pełną pasji muzyczną społecznością jak nigdy wcześniej. 2021 był ogromnym rokiem dla muzyki i dla TikToka. Jesteśmy zaszczyceni tym jak przemysł i mnogość artystów połączyło z nami siły, by wspólnie sprawić, że zadziała się ta magia we wszystkich tych państwach. Od Beatlesów po szanty, J Balvina po Abbę i oczywiście Taylor Swift – ostatnie 12 miesięcy zapewniły wiele muzycznych momentów, inspirowały naszą społeczność złożoną z miliarda ludzi i pokazały światu, że muzyka zaczyna się i żyje na TikToku.

– powiedział w oświadczeniu globalny szef ds. muzyki marki TikTok, Ole Obermann

Muzyczny raport podsumowujący 2021 rok

Z pełnym raportem TikToka możecie zapoznać się tutaj. Można się z niego dowiedzieć m.in. jakie tracki były najpopularniejsze w każdym z krajów, jakie trendy dominowały w ubiegłym roku, czy jacy artyści swoją karierę opierali wyłącznie na popularności na platformie. Opublikowano także listę najmodniejszych klasycznych piosenek trendujących na TikToku w 2021. Sprawdźcie sami!

tiktok
źródło: Newsroom

Platforma TikTok podzieliła się swoim muzycznym raportem podsumowującym cały kończący się rok. Sprawdź, jacy artyści znaleźli się na jego szczycie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →