Nowy singiel od Nothing But Thieves tuż przed premierą albumu “Moral Panic”


15 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski zespół Nothing But Thieves na chwilę przed premierą swojego kolejnego albumu Moral Panic dzieli się jeszcze jednym singlem – Impossible. Posłuchajcie!

Nowy album od Nothing But Thieves coraz bliżej!

Nothing But Thieves nie zwalniają tempa i nie przestają rozpieszczać swoich fanów! Już 23 października ukaże się trzeci album grupy zatytułowany Moral Panic. Zanim jednak to – zespół zdradza kolejne szczegóły wydawnictwa.

Do tej pory ukazały się już trzy single zwiastujące Moral Panic – Is Everybody Going Crazy?, Real Love Song oraz Unperson. Każdy inny i ukazujący różnorodne oblicza i brzmienia Nothing But Thieves. Muzycy właśnie podzielili się kolejnym utworem, który znalazł się na trackliście Moral Panic.

Posłuchaj nowego utworu Nothing But Thieves – Impossible

Impossible to rasowa, rockowa ballada, której nie brakuje pazura i gitarowego zacięcia, choć mamy tu również całą paletę romantycznych emocji. Posłuchajcie!

Nothing But Thieves zdradzają tracklistę albumu Moral Panic

Jesteście ciekawi, co jeszcze znajdzie się na albumie Moral Panic? Zespół podzielił się niedawno tracklistą płyty. Na to, jak będą brzmiały poszczególne kawałki trzeba jeszcze trochę poczekać, ale już teraz możecie zastanawiać się, co sugerują ich tytuły.

 1. Unperson
 2. Is Everybody Going Crazy?
 3. Moral Panic
 4. Real Love Song
 5. Phobia
 6. This Feels Like The End
 7. Free If We Want It
 8. Impossible
 9. There Was Sun
 10. Can You Afford To Be An Individual?
 11. Before We Drift Away
Nothing But Thieves Moral Panic
Nothing But Thieves – Moral Panic, okładka albumu

Nothing But Thieves – trasa The Moral Panic Tour 2021 i koncerty w Polsce

Wraz z premierą singla Impossible, Nothing But Thieves ogłosili także europejską trasę The Moral Panic Tour, w którą wyruszą jesienią 2021 roku. Przystanek w Polsce jak na razie nie znalazł się w rozpisce, jednak członkowie zespołu zapewnili, że dodatkowe daty będą jeszcze sukcesywnie dodawane.

Nothing But Thieves na Fest Festival

Warto również pamiętać, że Nothing But Thieves mieli zagrać podczas tegorocznego Fest Festivalu. Impreza co prawda nie odbyła się, ale jej organizatorzy zapewnili, że ogłoszonych dotychczas artystów możemy się spodziewać w przyszłorocznym line-upie. Koncert Nothing But Thieves nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale to raczej tylko formalność i możemy się spodziewać, że usłyszymy Brytyjczyków w sierpniu 2021 roku w chorzowskim Parku Śląskim.

Nothing But Thieves na FEST Festival 2020

Brytyjski zespół Nothing But Thieves na chwilę przed premierą swojego kolejnego albumu Moral Panic dzieli się jeszcze jednym singlem – Impossible. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy album […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →