via Facebook/Fest Festival

FEST Festival 2022 – kolejne ogłoszenia, nowy headliner i zadośćuczynienie


25 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

FEST Festival 2022 rozpoczął dzień ogłoszeń od headlinera, który już w sierpniu wystąpi w Parku Śląskim. Kto jeszcze dołączy do line-upu imprezy?

FEST Festival 2022 – line-up skrojony na miarę

Poprzednia edycja FEST Festivalu była imprezą ratunkową i to dosłownie, bo kiedy polski rynek festiwalowy był biedny i wypłowiały, w Parku Śląskim odbyło się czterodniowy event z prawdziwego zdarzenia. Nic więc dziwnego, że jego włodarze idą za ciosem, a ich ogłoszenia zapowiadają duże nazwiska, ciekawych artystów i mnóstwo muzyki, którą warto sprawdzić.

Follow The Step podchodzą do organizacji swojej imprezy bardzo przekrojowo: w line-upie widoczny jest wyraźny gatunkowy rozstrzał, a ponadto swoje miejsce zagrzewają tam i polscy, i zagraniczni artyści. Mają rozmach, myślą o muzyce w sposób doświadczalny, a kształtująca się powoli lista performerów zdaje się już w tej chwili więcej niż tylko zadowalająca. A to wszystko bez grania wybitnie dużymi postaciami.

Przeczytaj: Dawid Podsiadło i jego zagraniczne, festiwalowe duety

Fest Festival 2022 headliner chainsmokers
fot. Facebook/Fest Festival

FEST Festival – nowy headliner i wyczekiwani Nothing But Thieves

Jeśli dzień skończy się tylko na tych dwóch ogłoszeniach, i tak będzie dobrze. Nothing But Thieves niby byli pewniakiem po odwołaniu swojego koncertu w zeszłym roku tuż przed wydarzeniem, ale ich obecność i tak cieszy. FEST Festival to idealny moment, by zobaczyć Brytyjczyków na żywo i wiadomo, fingre crossed, żeby tym razem ich występ odbył się planowo, a ich sceniczna energia znalazła właściwe ujście wśród publiczności.

Fest Festival 2022 headliner chainsmokers nothing but thieves
fot. materiały promocyjne

Kolejnym headlinerem obok Stromae będzie z kolei duet The Chainsmokers, czyli spełnione marzenie fanów muzyki klubowej. 13 maja ukaże się ich nowa płyta, So Far So Good, więc w Parku Śląskim z całą pewnością zabrzmią utwory znane i lubiane, jak i całkowicie świeży materiał.

The Chainsmokers – High (Official Video)

To nie koniec rzutu ogłoszeń – jest dobrze!

Prócz wyżej wymienionych artystów, do line-upu FEST Festival 2022 dołączają: Ashnikko, Bitamina, Charlotte de Witte, Fisher, Imanbek, James Arthur, Kizo, RÜFÜS DU SOL oraz SYML. A to oczywiście nie koniec niespodzianek z ramienia Follow The Step, które tego lata będą czekać na festiwalowiczów w Parku Śląskim.

fest festival 2022 ogłoszenia line-up
fot. materiały promocyjne

FEST Festival 2022 – kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Bilety na festiwal są dostępne na stronie wydarzenia.

FEST Festival 2022 rozpoczął dzień ogłoszeń od headlinera, który już w sierpniu wystąpi w Parku Śląskim. Kto jeszcze dołączy do line-upu imprezy? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins FEST Festival […]


ZOBACZ: Fest Festival 2021 – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →