fot. Facebook

Nothing But Thieves z soundtrackiem do nowego „Gran Turismo”

Podziel się newsem:

Nothing But Thieves podzielili się właśnie nowym utworem Life’s Coming In Slow, który zasila soundtrack gry Gran Turismo 7. Sprawdźcie!

Nothing But Thieves nie spoczywają na laurach. Zespół prezentuje muzyczne nowości

Od premiery ostatniego albumu brytyjskiej grupy Nothing But ThievesMoral Panic, minęło już trochę czasu, co nie oznacza jednak, że Conor Mason, Joe Langridge-Brown, Dominic Craik, Philip Blake oraz James Price zrobili sobie urlop od muzyki. Wręcz przeciwnie! Artyści co jakiś czas sukcesywnie dzielą się kolejnymi nowościami spod swojego warsztatu i właśnie przyszedł czas na jedną z nich!

Zobacz również: Conor Mason z Nothing But Thieves: „Zawsze mieliśmy wkurzone głowy, pełne polityki” – wywiad

Nothing But Thieves
Nothing But Thieves / fot. materiały prasowe

Life’s Coming In Slow – genialny nowy kawałek od Nothing But Thieves. Posłuchaj!

Najnowszy kawałek zespołu – Life’s Coming In Slow, to zdecydowanie jedna z najlepszych kompozycji w dotychczasowej dyskografii Nothing But Thieves. Zadziorna, niepokorna, zbudowana na solidnych gitarach i wracająca do brzmienia z czasów albumu Broken Machine. To jest dokładnie ten sound, którego potrzebowaliśmy od Conora i jego spółki!

Gran Turismo 7 – kiedy premiera gry?

Life’s Coming In Slow jest jednocześnie wkładem brytyjskiego bandu w soundtrack do najnowszej odsłony popularnego symulatora wyścigów – Gran Turismo 7, do którego klimatyczny kawałek Moon Over the Castle stworzyła również grupa Bring Me The Horizon. Gra będzie miała swoją premierę już 4 marca 2022 roku. Nie przegapcie! Jeśli nie jesteście fanami gier i ścigania się, to chociażby dla muzyki! :)

Nothing But Thieves Life's Coming In Slow Gran Turismo 7
Gran Turismo 7

Nothing But Thieves podzielili się właśnie nowym utworem Life’s Coming In Slow, który zasila soundtrack gry Gran Turismo 7. Sprawdźcie! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →