Nothing But Thieves z kolejnym singlem zapowiadającym nowy album „Moral Panic”


31 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Brytyjski zespół Nothing But Thieves dzieli się nowym utworem, który zapowiada nadchodzący album grupy – Moral Panic. Posłuchajcie Unperson!

Reklama

Nothing But Thieves – Moral Panic, premiera nowego albumu

Nowy album od Nothing But Thieves już coraz bliżej. Moral Panic ukaże się 23 października. Będzie to trzeci, po debiutanckim krążku z 2015 oraz Broken Machine z 2017 roku, studyjny album brytyjskiej grupy indie rockowej, na której czele stoi charyzmatyczny lider Conor Mason.

Nadchodzącą płytę Nothning But Thieves zapowiadały dotąd dwa single – Is Everybody Going Crazy? oraz Real Love Song. Zespół właśnie odsłonił kolejne karty Moral Panic i udostępnił nowy utwór z albumu – Unperson.

Nothning But Thieves – Is Everybody Going Crazy?, posłuchaj singla

Nothing But Thieves z nowym singlem – Unperson

To świeże i mocne muzyczne uderzenie od Brytyjczyków. Energetyczna, elektryzująca, pełna buntu kompozycja, której towarzyszy ekspresyjny, kolorowy i pełen emocji teledysk przyprawia o ciarki na ciele. Zobaczcie sami!

Nothing But Thieves – nowy album Moral Panic, okładka, preorder

Zespół pokazał również okładkę swojego nadchodzącego albumu oraz uruchomił preorder krążka, który już teraz możecie zamówić w kilku wersjach – CD z autografem, winyl, żółta kaseta oraz w specjalnych zestawach z koszulkami i bluzami. Wszystkie pakiety znajdziecie tutaj.

Nothing But Thieves Moral Panic

Brytyjski zespół Nothing But Thieves dzieli się nowym utworem, który zapowiada nadchodzący album grupy – Moral Panic. Posłuchajcie Unperson! Nothing But Thieves – Moral Panic, premiera nowego albumu Nowy album od Nothing But Thieves już coraz bliżej. Moral Panic ukaże się 23 października. Będzie to trzeci, po debiutanckim krążku z 2015 oraz Broken Machine z 2017 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 -500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.