Nothing But Thieves zapowiadają nowy album „Moral Panic”


24 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Nothing But Thieves dzielą się nowym singlem – Real Love Song, który zapowiada ich nadchodzący, trzeci album – Moral Panic. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Nowości od Nothing But Thieves

Nothing But Thieves to jeden z tych zespołów, które okres izolacji postanowiły przekuć w produktywny czas pracy nad świeżym materiałem. Kilka tygodni temu ukazał się ich zupełnie nowy singiel Is Everybody Going Crazy?, który zupełnie przypadkowo, idealnie wpasował się w obecną sytuację i odzwierciedla społeczne nastroje związane z pandemią. Sprawdźcie!

Nowy singiel od Nothing But Thieves – Real Love Song

W międzyczasie Brytyjczycy regularnie nagrywali wspólne sesje online z własnych domów, a już dziś dzielą się kolejnymi nowościami! Grupa właśnie opublikowała następny, nowy singiel – Real Love Song. Posłuchajcie!

Nothing But Thieves zapowiadają nowy album Moral Panic

To jednak wciąż nie koniec dobrych wieści od Nothing But Thieves. Najnowszym singlem zespół zapowiada bowiem premierę swojego kolejnego, trzeciego albumu. Moral Panic ukaże się jeszcze w tym roku, dokładnie 23 października. Zobaczcie intrygującą zapowiedź albumu!

Ten album jest o napięciach, wiszących w powietrzu. Jest o ludziach. Jest o Tobie.

Nothing But Thieves – Moral Panic, szczegóły i preorder

Nadchodzący album Nothing But Thieves będzie zawierał 11 nowych utworów, wyprodukowanych przez Mikey’a Crossey’a (współpraca z Arctic Monkeys oraz The 1975), w tym znane już single Is Everybody Going Crazy? oraz Real Love Song. Cała tracklista nie została jeszcze ujawniona, ale z pewnością jest na co czekać! Niecierpliwi już teraz mogą zamawiać album w preorderze na oficjalnej stronie zespołu.

Nothing But Thieves Moral Panic

Nothing But Thieves dzielą się nowym singlem – Real Love Song, który zapowiada ich nadchodzący, trzeci album – Moral Panic. Sprawdźcie szczegóły! Nowości od Nothing But Thieves Nothing But Thieves to jeden z tych zespołów, które okres izolacji postanowiły przekuć w produktywny czas pracy nad świeżym materiałem. Kilka tygodni temu ukazał się ich zupełnie nowy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.