fot. Łukasz Zabłocki

Natalia Nykiel prezentuje swoje mroczne, psychodeliczne „Królestwo”


31 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Natalia Nykiel zaprezentowała właśnie swój najnowszy singiel Królestwo. Tak, jak zapowiadała – jest mrocznie, a nawet psychodelicznie. Sprawdźcie sami!

Natalia Nykiel odkrywa mroczne zakamarki uniwersum swojej trzeciej płyty

Natalia Nykiel ponownie zaskakuje i zdaje się, że jej ostatni, przebojowy singiel P.R.I.D.E. był jedynie słodkim i miłym prologiem do tego, co artystka zaprezentuje na swoim nadchodzącym, trzecim albumie. Wokalistka, okrzyknięta polską Królową Electro, już wtedy zapowiadała, że jej nowy projekt będzie podróżą przez fantastyczną, mroczną i niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą dystopię. Jednak trudno było w to uwierzyć słuchając radosnej piosenki P.R.I.D.E., której głównymi motywami były piękno, równowaga, tolerancja i dobra energia.

Natalia Nykiel – P.R.I.D.E., posłuchaj!

Natalia Nykiel i jej hipnotyzujące Królestwo

Teraz wszystko jest już jasne. Kolejna odsłona nowego, muzycznego uniwersum Natalii Nykiel jest bowiem dużo bardziej niepokojąca. Artystka odstawia na bok romans z radiowym, chwytliwym graniem na rzecz powrotu do ciężkich i gęstych elektronicznych bitów, które momentami potrafią nawet przytłoczyć swoją mocą, jednocześnie hipnotyzując i wciągając w prezentowany przez artystkę świat.

Natalia Nykiel Królestwo
Natalia Nykiel – „Królestwo”, okładka singla

Królestwo Natalii Nykiel to dość apokaliptyczna wizja, której źródeł powinniśmy szukać w twórczości Szczepana Twardocha. Sama artystka pisze bowiem:

Od zawsze fascynuje mnie Warszawa. Jej historia i transformacja. Szczepan Twardoch w „Królu” pokazał w znakomity sposób jej brudne oblicze międzywojnia, które jest szczególnie ciekawe. Jego spojrzenie było dla mnie inspiracją do napisania tekstu, który wydaje mi się bardzo aktualny.

Premierze utworu Królestwo towarzyszy równie mroczny i psychodeliczny wręcz teledysk, za który odpowiada Łukasz Zabłocki. Zobaczcie to niecodzienne wcielenie Natalii Nykiel!

Natalia Nykiel zaprezentowała właśnie swój najnowszy singiel Królestwo. Tak, jak zapowiadała – jest mrocznie, a nawet psychodelicznie. Sprawdźcie sami! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Natalia Nykiel […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →