fot. Julie Vrabelová

Marvel Studios zawiązuje drużynę złoczyńców. „Thunderbolts” mają reżysera


10 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Plotki, ploteczki. Portal Deadline donosi, że reżyserem owianego póki co tajemnicą filmu Thunderbolts od Marvel Studios został Jake Schreier. A co z samą produkcją i kogo możemy w niej zobaczyć?

Thunderbolts mają reżysera?

Wygląda na to, że film Thunderbolts o drużynie złożonej ze złoczyńców w Marvel Cinematic Universe faktycznie powstaje. Projekt do tej pory owiany był tajemnicą i pozostawał raczej w sferze domysłów, nie funkcjonując jako realna produkcja. Jak dowiedział się portal Deadline, Marvel Studios wylało już fundamenty pod nowy obraz, zatrudniając reżysera. Został nim Jake Schreier, który stał za kamerą Papierowych miast czy Robota i Franka. Według informatorów producenci wykonawczy byli pod wrażeniem pomysłu Schreiera na film, który przedstawił im w ostatnich tygodniach. Filmowiec miał od razu otrzymać pracę.

Schreier ma również na koncie teledyski do takich utworów jak Closed on Sunday i Follow God Kanyego Westa, Lonely Justina Biebera i Benny’ego Blanco, Want You Back sióstr Haim czy Eastside wspomnianego już Blanco, Halsey i Khalida.

Benny Blanco, Halsey & Khalid – Eastside

Thunderbolts nie tacy źli, jak ich malują?

A co z samymi Thunderbolts? Pierwotnie była to grupa superbohaterów, która wkroczyła na scenę po rzekomej śmierci Avengersów w walce z Onslaughtem w 1996 roku. Jak się jednak okazało, pod przykrywką bohaterów działała grupa złoczyńców Masters of Evil, którym przewodził Baron Helmut Zemo. Skład Thunderbolts zmieniał się na przestrzeni lat i składał się zarówno ze złoczyńców, jak i superbohaterów.

A jaką rolę odgrywają w MCU i kto może wejść w skład grupy? Przede wszystkim formowanie się ekipy prawdopodobnie już zaczęło się za sprawą postaci Valentiny Allegry de Fontaine, która pojawiła się w filmie Czarna Wdowa i serialu Falcon i Zimowy żołnierz. Chociaż jej komiksowy odpowiednik nie był związany z Thunderbolts, tak doskonale zdajemy sobie przecież sprawę, że materiał źródłowy służy bardziej jako baza i inspiracja, niż gotowiec pod ekranizację.

Spekuluje się, że Thunderbolts zawiążą Baron Zemo, Ghost, John Walker, Abomination, Yelena Belova i Zimowy żołnierz. Członkiem grupy był również generał Thaddeus „Thunderbolt” Ross, jednak wcielający się w jego filmowy odpowiednik aktor William Hurt niestety zmarł kilka miesięcy temu. Jak ostatecznie będzie? Na razie na odpowiedź musimy czekać.

Plotki, ploteczki. Portal Deadline donosi, że reżyserem owianego póki co tajemnicą filmu Thunderbolts od Marvel Studios został Jake Schreier. A co z samą produkcją i kogo możemy w niej zobaczyć? Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →