kadr z filmu „Thor: miłość i grom - zwiastun #2 [dubbing]"

„Thor: miłość i grom” z nowym zwiastunem. Christian Bale jako Gorr Rzeźnik Bogów

Podziel się newsem:

Marvel Studios opublikowało kolejny zwiastun filmu Thor: Love and Thunder. W ponad dwuminutowym nagraniu producenci zdradzają więcej szczegółów fabularnych.

Bóg Piorunów zmierzy się z Rzeźnikiem Bogów

Dziś nad ranem ukazał się kolejny trailer nadchodzącej produkcji z Marvel Cinematic Universe, czyli Thor: miłość i grom. Twórcy dzieła podzielili się dokładniejszym zarysem fabuły. Przedstawiono również głównego antagonistę, którym będzie Gorr God Butcher, który w polskiej wersji językowej nazywać się będzie Gorr Rzeźnik Bogów. W jego postać wcielił się Christian Bale znany m.in. z roli Batmana w trylogii Christophera Nolana. Premierę najnowszej produkcji o nordyckim Bogu Piorunów zaplanowano na 8 lipca.

Zobacz: Thor: Love and Thunder z pierwszym zwiastunem

W filmie Marvel Studios Thor: miłość i grom Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) – galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot. Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami. Film Thor: miłość i grom, wyreżyserowany przez Taikę Waititi (Thor: Ragnarok, Jojo Rabbit) i wyprodukowany przez Kevina Feige’a i Brada Winderbauma, wchodzi na ekrany kin w Polsce 8 lipca 2022 roku.

– czytamy w opisie filmu

Thor: miłość i grom – zwiastun #2

Wraz z publikacją zwiastuna, producenci podzielili się również drugim oficjalnym plakatem filmu. Taika Waititi, który jest jednocześnie reżyserem dzieła, jak i występuje w nim, odniósł się do grafiki za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Próbowaliśmy umieścić na tym plakacie jeszcze więcej rzeczy, ale przez to film wyglądałby trochę dziwnie.

– napisał
thor love and thunder
oficjalny plakat filmu Thor: miłość i grom, Marvel Studios 2022

Marvel Studios opublikowało kolejny zwiastun filmu Thor: Love and Thunder. W ponad dwuminutowym nagraniu producenci zdradzają więcej szczegółów fabularnych. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →