Magiera i jego „Drobna zabawa” z Soblem


05 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Wielkimi krokami zbliża się premiera solowego producenckiego krążka Magiery. Wydawnictwo „FEAT.” ukaże się już we wrześniu, a Magiera podgrzewa atmosferę i wypuszcza kawałek „Drobna zabawa”, gdzie dograł się Sobel.

Magiera z solówką

Na tę płytę czeka chyba większość, jak nie całe hip-hopowe środowisko w Polsce. Magiera to na naszej rodzimej scenie człowiek-instytucja, spod ręki którego wyszła niezliczona ilość genialnych bitów. Artysta ma pełne ręce roboty i można sobie tylko zadawać pytanie, czy w ogóle zostaje mu czas na spanie i jedzenie? Nie dość, że robi swój solowy album, to w dodatku nie tak dawno zinterpretował muzykę klubową na swój sposób w kawałku Pleasure dla Tymka, a także wyprodukował kolejny już album Peji.

Magiera nie tak dawno temu ujawnił listę pozostałych gości, którzy dograli się na FEAT. Wśród nich znaleźli się chociażby O.S.T.R., donGURALesko, Holak, Miły ATZ czy Bonson. Producent podzielił się także okładką płyty, a teraz przyszedł czas na utwór z Soblem.

Magiera i jego „Drobna zabawa” z Soblem
FEAT. – okładka płyty

Magiera x Sobel – co z tego wyszło?

Soblowi na pewno nie można odmówić skilla, chociaż stylistyka w jakiej tworzy nie do końca mi odpowiada. Fanem jego głosu również nie jestem i nadal zaskakuje mnie szybkość, z jaką Szymon osiągnął sukces. Nic więc dziwnego, że Sobel jest nieco zajęty tego lata i zapewne usłyszymy go jeszcze niejeden raz na jakimś feacie. Magiera kawałkiem Drobna zabawa pokazuje, że ma głowę pełną pomysłów i zaprosił Sobla na bit, z którego za sprawą gitarowych partii i wpadającego w ucho refrenu wylewa się letni klimat. Do utworu powstał teledysk w reżyserii Ngoca Hien Dinha.

Magiera feat. Sobel – Drobna zabawa

Premiera producenckiego krążka Magiery FEAT. już 17 września! Specjalną edycję dostępną tylko w przedsprzedaży można zamówić tutaj.

Sobel i koncert finałowy z trasy Pułapka na motyle

23 października we wrocławskiej Hali Stulecia Sobel zagra finałowy koncert trasy promującej krążek Pułapka na motyle. Na scenie pojawią się także goście. Wejściówki dostępne są na stronie Biletomat.pl.

Wielkimi krokami zbliża się premiera solowego producenckiego krążka Magiery. Wydawnictwo „FEAT.” ukaże się już we wrześniu, a Magiera podgrzewa atmosferę i wypuszcza kawałek „Drobna zabawa”, gdzie dograł się Sobel. Magiera z solówką Na tę płytę czeka chyba większość, jak nie całe hip-hopowe środowisko w Polsce. Magiera to na naszej rodzimej scenie człowiek-instytucja, spod ręki którego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Sobel | 23 października | Hala Stulecia, Wrocław

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →