Peja i Pezet we wspólnym numerze? „Smak Życia” już jest! Promomix „Ricardo” również


19 maja 2021

Podziel się newsem:

Do premiery albumu Ricardo pozostały jedynie dwa dni. I z pewnością przez ten czas Peja nie da nam zapomnieć o swojej najnowszej płycie, także tym razem przygotowanym z produkcyjnym wsparciem Magiery. Kilka godzin po zaprezentowaniu promomixu tej płyty, w sieci pojawił się również kolejny zwiastujący ją singiel.

Peja i Pezet po swojemu interpretują Smak Życia

Smak Życia, do którego Peja zaprosił warszawskiego rapera jest trzecim już singlem zapowiadającym Ricardo. W pierwszej kolejności zaprezentowano tytułowy utwór z produkowanego przez Magierę albumu. Po nim natomiast, pojawił się również poparty teledyskiem numer Flow Must Go On, w którego nagraniu udział wziął z kolei donGURALesko. Kawałek, który Rychu stworzył z Pezetem jest trzecim singlem zwiastującym album Ricardo, którego premiera odbędzie się już w najbliższy piątek! Smak Życia to czwarty utwór, w którym słyszymy rapujących razem Peję i Pezeta. Wcześniej dwukrotnie spotkali się w ramach Śniadania Mistrzów oraz dokonali wspólnej Ideologii Bloków.

Peja/Slums Attack feat. Pezet – Smak życia

Promomix albumu Ricardo jest już również

Singiel Smak Życia pojawił się właśnie dzisiaj. Kilka godzin wcześniej Peja zaprezentował natomiast promomix swojego najnowszego albumu. Za jego realizacją stoi DJ Danek. Słuchacze zyskali szansę sprawdzenia fragmentów wszystkich utworów, jakie znajdą się na tym wydawnictwie. Ricardo jawi się, jako bardzo interesujący materiał, przede wszystkim, ze względu na zaproszonych przez Rycha gości. Oprócz wspomnianych DGE i Pezeta, na albumie tym udzieli się także, między innymi, Sokół, Kaz Bałagane, Sztoss, VNM i HAŁASTRA. W tym miejscu znajdziecie wszystkie ujawnione dotąd informacje na temat albumu Ricardo. Tracklistę najnowszego albumu Ryszarda Andrzejewskiego, wraz z promomixem płyty zamieszczamy poniżej.

Peja Ricardo
Peja – Ricardo – okładka albumu

Peja/Slums Attack – Ricardo

 1. Intro
 2. Flow Must Go On feat. donGURALesko
 3. Mindset
 4. Jak Nipsey feat. Sztoss
 5. Droga mistrza feat. VNM
 6. Target feat. Simpson & John Mojo
 7. Przystań
 8. Kierap feat. Sokół
 9. Dzień Sądu feat. Kaz Bałagane
 10. Smak życia feat. Pezet
 11. Wszyscy umrzemy feat. Perro ZW & Shazaam
 12. Jak młot feat. HAŁASTRA
 13. Ricardo
 14. Pamięć absolutna
 15. Bonus Track
 16. Bonus Track
 17. Bonus Track

Peja/Slums Attack – Ricardo – promomix

donGURALesko – Lato w Plenerze – Poznań – Warszawa, Katowice – bilety

Raper podczas Lata w Plenerze zagra trzy koncerty – w Poznaniu, Warszawie i Katowicach. Wejściówki na wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl.

 • 10.07.2021 – Poznań, Tama
 • 06.08.2021 – Katowice, Dziedziniec Fabryki Porcelany P23
 • 07.08.2021 – Warszawa, Rejs

Rychu udostępnił trzeci singiel zwiastujący album 'Ricardo”. Zaprezentowano również promomix płyty, której premiera już w najbliższy piątek.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Lato w Plenerze | donGURALesko | Poznań, Katowice, Warszawa

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →