Kwiat Jabłoni ponownie rusza w akustyczną trasę koncertową


24 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kwiat Jabłoni również powraca z koncertami. Artyści zagrają jeszcze w tym roku, ponownie prezentując swoje utwory w wersjach akustycznych. Sprawdź, gdzie zagrają!

Kwiat Jabłoni powraca na koncertowy szlak

Kwiat Jabłoni to chyba jeden z aktualnie najpopularniejszych duetów na polskiej scenie. Indie-folkowe rodzeństwo zdaje się nie mieć sobie równych. Błyskawicznie pną się po szczeblach muzycznej kariery, wyprzedając wszystkie swoje trasy koncertowe i zgarniając kolejne wyróżnienia, takie, jak chociażby to ostatnie, czyli Platynowa Płyta za sprzedaż debiutanckiego albumu Niemożliwe.

Kwiat Jabłoni platynowa płyta

A jak najlepiej świętować takie sukcesy, jeśli nie na scenie? Właśnie taki plan na nadchodzącą jesień ma Kwiat Jabłoni. Kasia i Jacek zapraszają ponownie na akustyczną trasę koncertową, w którą wyruszą już w grudniu. Duet zagra kilka kameralnych koncertów w polskich filharmoniach. Sprawdźcie, czy wystąpi w Waszym mieście!

Koncerty z trasy Kwiat Jabłoni Akustycznie

  • 8 grudnia – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 9 grudnia – Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  • 10 grudnia – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska
  • 13 grudnia – Częstochowa, Filharmonia Częstochowska
  • 14 grudnia – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
  • 18 grudnia – Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury
  • 19 grudnia – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Kwiat Jabłoni akustycznie

Kwiat Jabłoni Akustycznie – czego się spodziewać?

Zastanawiacie się, co Was czeka podczas nadchodzących koncertów Kwiatu Jabłoni? Oprócz Jacka i Kasi na scenie wystąpi również zespół w składzie: Dorota Błaszczyńska (skrzypce), Oliwier Andruszczenko (klarnet), Łukasz Biliński (perkusjonalia) i Michał Mościcki (kontrabas). W setliście znajdą się najbardziej znane przeboje zespołu oraz niegrane dotąd nigdzie utwory-niespodzianki, a wszystko to w aranżacjach akustycznych.

Dodatkowo Kwiat Jabłoni Akustycznie to ostatnia trasa koncertowa przed wydaniem drugiego albumu duetu. W każdym z miast zespół zagra podwójnie – o godzinie 18:00, a potem o 21:00. Sprzedaż biletów na wszystkie koncerty z trasy startuje 25 września o godzinie 12:00. Nie przegapcie tych występów!

Kwiat Jabłoni akustycznie

Miasto Słońca – posłuchaj najnowszego utworu Kwiatu Jabłoni

Jeśli już nie możecie się doczekać jesiennych koncertów Kwiatu Jabłoni, które zamkną etap związany z promocją ich debiutanckiego albumu Niemożliwe, przypominamy najnowszy utwór rodzeństwa. To nowa wersja kawałka Miasto Słońca, w oryginale wykonywanego przez rapera Eldo, która ukazała się w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej. Jeśli jeszcze tego nie słyszeliście – koniecznie nadrabiajcie zaległości przed startem koncertów, na których być może usłyszycie Miasto Słońca na żywo!

Kwiat Jabłoni również powraca z koncertami. Artyści zagrają jeszcze w tym roku, ponownie prezentując swoje utwory w wersjach akustycznych. Sprawdź, gdzie zagrają! Kwiat Jabłoni powraca na koncertowy szlak Kwiat Jabłoni to chyba jeden z aktualnie najpopularniejszych duetów na polskiej scenie. Indie-folkowe rodzeństwo zdaje się nie mieć sobie równych. Błyskawicznie pną się po szczeblach muzycznej kariery, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.