Rachel Luna/Rich Fury/Frazer Harrison/Getty Images

Kanye West żąda, by Billie Eilish przeprosiła Travisa Scotta, inaczej nie wystąpi na Coachelli


11 lutego 2022

Podziel się newsem:

Kanye West uważa, że Billie Eilish ostatnio na swym koncercie obraziła Travisa Scotta. Raper stanął w jego obronie i zażądał od piosenkarki przeprosin. Sprawdź szczegóły.

Kanye West vs Billie Eilish

10 lutego West odpowiedział na screena udostępnionego przez potral hip-hopowy @RapSeaTV, który głosił, że „Billie Eilish zdissowała Travisa Scotta na swoim koncercie po tym, jak zatrzymała show, by podać swojemu fanowi inhalator. Czekam, aż z moimi widzami będzie wszystko w porządku nim ruszę dalej z muzyką„. Post był nawiązaniem do niedawnej akcji Eilish na koncercie, kiedy to na chwilę przestała grać, by rzeczywiście podać fanowi inhalator. Choć piosenkarka nie nawiązała do Travisa Scotta bezpośrednio, to jednak West uznał, że jej słowa były dwuznaczne i nawiązywały do niedawnej tragedii na festiwalu ASTROWORLD rapera z Houston.

No dalej, Billie, kochamy cię, proszę przeproś Travisa i rodziny osób, które zmarły na festiwalu. Trav będzie ze mną na Coachelli, jednak żądam, by Billie go przeprosiła zanim zagram.

– napisał Kanye caps lockiem na Instagramie

Kilka godzin późnie, Billie napisała w komentarzach posta, że „nie powiedziała nic na temat Travisa„.

Kanye West
Komentarz Billie Eilish pod postem Kanye’go Westa

Zarówno Kanye West, jak i Billie Eilish, obok Harry’ego Stylesa, są headlinerami tegorocznej Coachelli, która odbędzie się w kwietniu. Scott początkowo też miał być jednym z headlinerów, jednak został usunięty z line-upu wskutek tragicznego festiwalu, który zorganizował, a na którym zginęło 10 osób, a setki doznały poważnych obrażeń.

Przeczytaj także: Specjalna platforma FBI wyjaśni, co się stało na festiwalu Astroworld Travisa Scotta

Kanye West uważa, że Billie Eilish ostatnio na swym koncercie obraziła Travisa Scotta. Raper stanął w jego obronie i zażądał od piosenkarki przeprosin. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →