K-popowe podsumowanie: sprawdźcie, czego słuchaliśmy w kwietniu 2021


04 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

ITZY, ENHYPEN, czy Kang Daniel – to jedni z wielu koreańskich artystów, którzy mieli comebacki w kwietniu. Sprawdźcie, co przyniósł nam k-pop w poprzednim miesiącu.

ENHYPEN Drunk-Dazed

Po udanym debiucie w listopadzie 2020, ENHYPEN wraca z pierwszym równie udanym comebackiem. Drugi mini album zespołu zatytułowany jest BORDER : CARNIVAL i promuje go utwór Drunk-Dazed.

ITZY 마.피.아. In the morning

ITZY porównują podstępne zdobycie czyjegoś serca do gry w mafię w swoim nowym kawałku 마.피.아. In the morning. Piosenka pochodzi z albumu GUESS WHO.

HOSHI Spider

Hoshi – członek SEVENTEEN wypuścił singiel Spider wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. W tle fani, k-popowej grupy mogą rozpoznać także głos innego członka – Wooziego, który współpracował z Hoshim w projekcie.

Kang Daniel – Antidote

Na zakończenie trylogii color, Kang Daniel wypuścił minialbum YELLOW. Promuje go piosenka Antidote. Wydawnictwo poprzedzały krążki CYAN i MAGENTA.

AB6IX – CLOSE

Close zostało wyprodukowane przez duet producentów Coach & Sendo, którzy pracowali z wieloma artystami tworzącymi k-pop, takimi jak NCT127, Super Junior czy Chung Ha. W tworzeniu piosenki brali także udział członkowie zespołu – Daehwi wymieniany jest jako jeden z głównych producentów, a Woojin napisał większość rapu.

TWICE – Kura Kura

Kura Kura to ósmy japoński singiel TWICE. Nie jest to jednak koniec niespodzianek od k-popowej grupy, która przygotowuje się obecnie do pełnego comebacku. Koreańskiej płyty od zespołu możemy spodziewać się w kwietniu.

(G)I-DLE – Last Dance

(G)I-DLE wypuściły teledysk do nowego singla Last Dance. Jego pełną wersję możecie zobaczyć w aplikacji UNIVERSE, a na YouTube umieszczono jedynie wersję skróconą.

BIBI – BAD SAD AND MAD

BIBI była w pełni zaangażowana w pracę nad nowym singlem. Jest odpowiedzialna za pracę koncepcyjne, tekst, kompozycję, a nawet stylizację. BAD SAD AND MAD ukazało się wraz z czteroma innymi piosnkami na krążku zatytułowanym Life is a Bi…

NU’EST – INSIDE OUT

Inside Out to kawałek z nowego krążka NU’EST zatytułowanego Romanticize. Pierwsza połowa albumu to piosenki nagrane przez całą grupę, a kolejne pięć miejsc zajmują solówki poszczególnych członków.

BTS – Film out

Film Out to piosnka zamykająca japoński serial Signal the Movie Cold Case Investigation Unit. Zostanie także wydana na nadchodzącym albumie BTS, The Best, który ma stanowić kompilację japońskich piosenek BTS i zostanie wydany 16 czerwca.

Który z k-popowych kawałków w kwietniu był Waszym ulubionym?

ITZY, ENHYPEN, czy Kang Daniel – to jedni z wielu koreańskich artystów, którzy mieli comebacki w kwietniu. Sprawdźcie, co przyniósł nam k-pop w poprzednim miesiącu. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →