ITZY oszalały – posłuchajcie „Loco”


24 września 2021

Podziel się newsem:

24 września k-popowa grupa ITZY wydała nowy album zatytułowany Crazy in Love. Wraz z nim ukazał się teledysk do promującej go piosenki Loco.

Loco zostało napisane i skomponowane przez południowokoreański duet Galactika, który współpracował z ITZY także przy ich hicie z 2020 – Wannabe. Nowa piosenka łączy elementy Fusion Groove, muzyki latynoskiej, Moombahton z dźwiękami trapu. W tekście grupa opowiada o karuzeli uczuć związanej z miłością, którą sprawia, że stają się „loco”, czyli po hiszpańsku szalone.

ITZY – LOCO

10 nowych piosenek od ITZY

Najnowsza płyta k-popowej grupy zawiera 10 nowych piosenek, w tym koreańską i angielską wersję Loco. Dodatkowo na albumie znajdziecie wersje instrumentalne wszystkich wydanych dotąd singli – w tym ICY, Not Shy, czy Mafia in The Morning. ITZY będą promować album także piosenką Swipe. Już ukazał się teaser do teledysku, którego premierę zapowiedziano na poniedziałek 27 września.

Crazy In Love to kolejny comeback zespołu po kwietniowym hicie Mafia in The Morning, który ukazał się w kwietniu tego roku na mini-albumie Guess Who.

ITZY
Okładka albumu Crazy In Love

Posłuchajcie całego albumu ITZYCrazy in Love

24 września k-popowa grupa ITZY wydała nowy album zatytułowany Crazy in Love. Wraz z nim ukazał się teledysk do promującej go piosenki Loco. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →