Największe hity ITZY po angielsku


22 stycznia 2021

Podziel się newsem:

K-popowa grupa ITZY wydała swoje największe hity po angielsku. Kompilacji towarzyszy teledysk do Not Shy, w całości stworzony w wirtualnym świecie ZEPETO.

Reklama

Największe hity ITZY po angielsku

22 stycznia k-popowa grupa ITZY wydała kompilację swoich największych hitów w języku angielskim. Na krążku znalazły się nowe wersje Not Shy, Wannabe, ICY oraz Dalla Dalla. Płyta została zapowiedziana jeszcze w grudniu, gdy JYP Entertainment wrzuciło na Twittera teaserowy plakat, zdradzając tracklistę.

Teledysk w ZEPETO

Płycie towarzyszy teledysk do angielskiej wersji Not Shy. Jest on kopią oryginalnego wideo, ale w formie animowanej. Wykorzystano w nim avatary z popularnej aplikacji mobilnej ZEPETO. Jest to coś pomiędzy grą, a platformą społecznościową, a za jej pomocą można wygenerować wirtualny avatar na podstawie swojego zdjęcia. W połowie 2020 roku, aplikację pobrało ponad 150 milionów użytkowników. ITZY nie są pierwszym k-popowym zespołem, który współpracuje z ZEPETO. W aplikacji można znaleźć oficjalne avatary członków takich zespołów jak TWICE, TXT, Cherry Bullet czy SF9, a Blackpink wypuściły we współpracy z ZEPETO teledysk do Ice Cream w wersji skupionej na choreografii.

Kim są ITZY?

ITZY to południowokoreański zespół pod skrzydłami JYP Entertainment. W skład grupy wchodzą Yeji, Lia, Ryujin, Chaeryeong i Yuna. Zespół zadebiutował w lutym 2019 roku i szybko stał się sensacją k-popowego rynku muzycznego. Zaledwie 9 dni po wydaniu pierwszej płyty, otrzymały pierwszą nagrodę za Dalla Dalla na ‚M Countdown, tym samym stając się najszybciej nagrodzoną żeńską grupą. ITZY przypieczętowały swój sukces zdobywając inne znaczące nagrody takie jak Rookie of the Year na Golden Disc Awards, czy Best New Female na Melon Music Awards i Mnet Asian Music Awards.

Posłuchajcie angielskich wersji piosenek grupy:

K-popowa grupa ITZY wydała swoje największe hity po angielsku. Kompilacji towarzyszy teledysk do Not Shy, w całości stworzony w wirtualnym świecie ZEPETO. Największe hity ITZY po angielsku 22 stycznia k-popowa grupa ITZY wydała kompilację swoich największych hitów w języku angielskim. Na krążku znalazły się nowe wersje Not Shy, Wannabe, ICY oraz Dalla Dalla. Płyta została […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.