Kang Daniel w nowym, niepokojącym teledysku


16 lutego 2021

Podziel się newsem:

Kang Daniel powrócił z nowym, mrocznym teledyskiem do piosenki Paranoia. Singiel jest zapowiedzią nadchodzącej płyty solisty.

Kang Daniel prezentuje nowy singiel

Paranoia – nowy singiel k-popowego solisty powstał we współpracy z Anthonym Russo, Inverness oraz MZMC, którzy byli odpowiedzialni za kompozycję i aranżację. Nie jest to pierwsza kolaboracja artystów, którzy w styczniu nagrali wspólnie piosenkę State of Wonder. Słowa do Paranoia, mówiące o radzeniu sobie ze strachem, bólem i wewnętrznymi demonami, napisał sam Kang Daniel. W wywiadzie dla ABS-CBN News, wokalista powiedział:

Paranoia to piosenka, która powstała z najciemniejszej części mojego wewnętrznego ja, które jest ukryte. Czym dłużej się jej słucha, tym więcej nowych, zróżnicowanych uczuć się pojawia.

Kang Daniel – Paranoia – posłuchaj

Trylogia color – zapowiedź ostatniej części

Paranoia stanowi zapowiedź ostatniej płyty z trylogii color. Kang Daniel otworzył serię w zeszłym roku, wydając mini album CYAN, z której pochodzą m.in. 2U i Jealous. O wydawnictwie pisaliśmy w marcu. Następnie przyszła kolej na MAGENTĘ, która ukazała się w sierpniu i którą promowała piosenka Who U Are. Zgodnie z tytułami, każde z wydawnictw ma swoje unikalne brzmienie i barwy. Możemy się spodziewać, że nadchodząca płyta będzie najmnroczniejszą z nich.

Kang Daniel
Kang Daniel, concept photo do Paranoia

Kang Daniel, pochodzący z południowokoreańskiego Busan, występuje jako solista od połowy 2019 roku. Wcześniej przez dwa lata był członkiem k-popowego zespołu Wanna One, utworzonego w ramach drugiego sezonu programu telewizyjnego Produce 101. Piosenkarz jest jednym z najsilniejszych nazwisk w koreańskim przemyśle muzycznym. Artysta był wielokrotnie wyróżniany, między innymi przez Księgę Rekordów Guinnessa. Wpis dotyczy jego konta na Instagramie, które najszybciej zdobyło 1 million obserwujących (zajęło to 11 godzin i 36 minut). Jest też pierwszym mężczyzną, który został twarzą Givenchy Beauty w globalnych kampaniach.

Kang Daniel powrócił z nowym, mrocznym teledyskiem do piosenki Paranoia. Singiel jest zapowiedzią nadchodzącej płyty solisty. Kang Daniel prezentuje nowy singiel Paranoia – nowy singiel k-popowego solisty powstał we współpracy z Anthonym Russo, Inverness oraz MZMC, którzy byli odpowiedzialni za kompozycję i aranżację. Nie jest to pierwsza kolaboracja artystów, którzy w styczniu nagrali wspólnie piosenkę […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →