K-popowy rozkład jazdy – sprawdź, które zespoły niedługo powrócą


28 lipca 2020

Podziel się newsem:

Letnie, k-popowe comebacki trwają! Najbliższe tygodnie będą obfitować w teledyski i albumy. Z nowymi piosenkami powrócą między innymi Ateez, Jessi i Kang Daniel. Poniżej znajdziecie comebackowy rozkład jazdy na najbliższe dni. Zapowiada się ekscytujący sierpień.

Reklama

29.07 – April

April wraca z albumem zatytułowanym Hello Summer. Promujący wydawnictwo singiel Now or Never będzie piosenką w letnim klimacie. Dziewczyny pracują w błyskawicznym tempie, bo ostatnia ich pływa wyszła zaledwie 3 miesiące temu.

29.07 – ATEEZ

ATEEZ budują napięcie przed comebackiem, publikując mnóstwo zapowiedzi – teaserowych zdjęć, plakatów, fragmentów piosenek, filmików i ilustracji, które mają zarysowywać narrację nadchodzącej płyty. Wydawnictwo zatytułowane ZERO : FEVER Part. 1 będą promować aż dwie piosenki INCEPTION i THANXX. Z ujawnionej tracklisty wiemy, że Hongjoong i Mingi współtworzyli teksty na płycie, a Hongjoong jest producentem kawałka o tytule Good Lil Boy.

30.07 – Eric Nam

Najnowszy mini album Erica Nama będzie zawierał pięć kawałków. Płyta ma mieć letni vibe, a teksty na nią były współtworzone przez Young K z DAY6. Będzie to pierwszy comeback Erica po 8 miesiącach.

View this post on Instagram

#TheOtherSide 07.30.20

A post shared by 에릭남 Eric Nam (@ericnam) on

30.07 – Jessi

Trzeci album od Jessi w drodze! Na Instagramie wytwórni PNation ukazały się zapowiedzi, które pokazują fragmenty poprzednich teledysków artystki – Drip i Who Dat B. Obie piosenki będą uwzględnione na mini albumie zatytułowanym NUNA wraz z 4 nowymi kawałkami. Poza samą Jessi usłyszymy BMa z KARD, nafla oraz Jay Parka.

02.08 – Eunuki

Solista Eunki powróci z 3 singlem zatytułowanym Flower. Jego poprzedni kawałek Breath był na naszej kwietniowej liście świetnych, ale mało docenianych k-popowych piosenek. Czekamy z niecierpliwością na kolejny i trzymamy kciuki za sukces.

03.08 – Kang Daniel

Simon Dominic, Jamie, YUMDDA i Dvwn – tych artystów usłyszymy na nadchodzącym albumie Kang Daniela zatytułowanym MAGENTA.  Płyta ukaże się w pierwszych dniach sierpnia, ale 27.07 zostanie opublikowany promujący ją singiel Waves.

04.08 – Rocket Punch

Rocket Punch są gotowe do powrotu. Ich trzeci mini album, zawierający sześć utworów, będzie zatytułowany Blue Punch. Wraz z albumem czekamy na teledysk do singla promującego wydawnictwo – Juicy.


W pierwszych dniach sierpnia możemy też spodziewać się nowych piosenek między innymi od Taemina, 1TEAM, (G)I-DLE czy Saturday. Oficjalnie zadebiutuje też grupa Treasure. Zapowiadane są także comebacki BLACKPINK, ONF oraz Cherry Bullet, choć nie znamy jeszcze dokładnych dat publikacji nowych płyt. Wiadomo też, że 21 sierpnia BTS wydadzą piosenkę po angielsku. Na który comeback czekacie najbardziej?

Letnie, k-popowe comebacki trwają! Najbliższe tygodnie będą obfitować w teledyski i albumy. Z nowymi piosenkami powrócą między innymi Ateez, Jessi i Kang Daniel. Poniżej znajdziecie comebackowy rozkład jazdy na najbliższe dni. Zapowiada się ekscytujący sierpień. 29.07 – April April wraca z albumem zatytułowanym Hello Summer. Promujący wydawnictwo singiel Now or Never będzie piosenką w letnim klimacie. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.