Kadr z teledysku Little Space

Pentatonix i ATEEZ we wspólnym kawałku


21 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Pentatonix zaprosili do współpracy k-popową grupę ATEEZ. Wspólnie wypuścili kawałek zatytułowany Little Space.

Pentatonix z zagadkową zapowiedzią

W czwartek w swoich social mediach, Pentatonix wrzucili zapowiedź – zagadkę. Na grafice przedstawiającej zespół znalazły się trzy dodatkowe sylwetki, a podpis głosił: A Little Space ft. ???. Post szybko został zalany przez komentarze fanów k-popu, którzy bezbłędnie rozpoznali członków grupy ATEEZYunho, Sana i Jongho. Niedługo potem współpraca została oficjalnie potwierdzona. Jak donosi Naver, amerykański zespół a capella przyglądał się występom ATEEZ i postanowił zwrócić się do nich z propozycją nagrania wspólnego kawałka.

Pentatonix – nowa wersja z ATEEZ

A Little Space to kawałek, który pochodzi z wydanego w lutym tego roku albumu The Lucky Ones. Zespół przygotowuje się obecnie do wydania wersji delux płyty, której premierę zaplanowano na październik. A Little Space wzbogacone o głosy ATEEZ zapowiada ten krążek. Wraz z remixem ukazał się także teledysk, w którym można zobaczyć członków obu grup. Oryginalnej wersji piosenki możecie posłuchać poniżej.

K-pop i a cappella razem

Pentatonix zdobyli rozgłos poprzez swój kanał na YouTube’ie, na którym zgromadzili ponad 19 mln obserwujących. Początkowo tworzyli głównie covery znanych piosenek w wersjach a capella, ale obecnie wypuszczają przede wszystkim własną muzykę. Są trzykrotnymi zwycięzcami Grammy, a YouTube uhonorował ich tytułem artysty roku w 2015. Grupa nie po raz pierwszy zawędrowała w kierunku k-popu. Kilka dni temu opublikowali mushup dwóch piosenek BTS – Butter i Dynamite. Nagranie tego coveru i współpraca z ATEEZ z pewnością pomoże im dotrzeć do k-popowego fandomu. Collab może okazać się też bardzo korzystny dla koreańskiej grupy, której popularność wciąż rośnie. Mają oni wielu fanów także w Polsce. ATEEZ w 2019 roku wyprzedali bilety na koncert w Warszawskim Palladium w zaledwie 10 minut.

Pentatonix zaprosili do współpracy k-popową grupę ATEEZ. Wspólnie wypuścili kawałek zatytułowany Little Space. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Pentatonix z zagadkową zapowiedzią W czwartek w swoich […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →