Materiały promocyjne Deja Vu

ATEEZ zagrają w Polsce – znamy szczegóły!


15 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Koncert ATEEZ w Polsce obędzie się w 2022 roku. K-popowa grupa rusza w trasę koncertową na początku roku i planuje przystanek w Warszawie.

ATEEZ wracają w trasę

Fani będą mieli kolejną szansę, by zobaczyć ATEEZ w Polsce! K-popowa grupa wraca do przerwanej przez pandemię trasy koncertowej The Fellowship: Beginning of the End. Zespół miał zagrać w marcu zeszłego roku w Expo XXI, ale grupa ostatecznie odwołała trasę, w tym występ w Polsce. 14 listopada ATEEZ zapowiedzieli powrót do koncertów, publikując w swoich social mediach zapowiedzi. Grupa zacznie trasę trzema koncertami w Seulu na początku 2022 roku. Następnie zagra 5 koncertów w Stanach. Ostatnim przystankiem będzie koncert w Europie. Fani będą mogli usłyszeć ich w Amsterdamie, Londynie, Paryżu, Berlinie i Madrycie. Koncert ATEEZ w Polsce jest przedostatnim w trasie i odbędzie się 24 lutego na warszawskim Torwarze.

ATEEZ w Polsce
Plakat zapowiadający trasę

ATEEZ w Polsce – gdzie kupić bilety?

Zanotujcie w kalendarzu datę 18 listopada i godzinę 15:00 – wtedy rozpocznie się dosprzedaż wejściówek. Warto nastawić się na prawdziwą batalię o bilety. Zespół grał już w Polsce w 2019 roku i błyskawicznie wyprzedał Palladium. Od tego momentu ATEEZ znacznie zyskali na popularności, a fraza #ateezinwarsaw trendowała na Twitterze po ogłoszeniu koncertu.

Ponieważ koncert ATEEZ w Polsce jest przełożonym wydarzeniem, bilety zakupione w 2020 roku zachowują ważność. Zmieniła się sala – z EXPO XXI na Torwar. Organizator podał jednak informację o tym, że klasa wejściówek będzie honorowana (VIP, Tier 1 oraz Tier 2). Dodatkowo pojawiły się dwie nowe kategorie biletów: Grand Tier oraz miejsca siedzące w podziale na Tier 1 oraz Tier 2. Ceny nie są jeszcze znane.

Kim są ATEEZ?

ATEEZ to k-popowa grupa, która zadebiutowała w 2018 roku pod skrzydłami KQ Entertainment. Ich pierwsze piosenki – Pirate King i Treasure mają dziś ponad 50 milionów wyświetleń łącznie. Przez 3 lata działalności, ośmioosobowy zespół wydał 8 minialbumów i 1 album studyjny po koreańsku oraz 3 krążki po japońsku. Cieszą się popularnością nie tylko w Korei, ale także wśród fanów k-popu za granicą. Wielokrotnie występowali w ramach K-CON, otrzymali nagrodę Worldwide Fan Choice top 10 na Mnet Asian Music Awards w 2019 roku, a w 2020 – oficjalnie wybrano ich na ambasadorów koreańskiej kultury i turystyki za granicą. Ich ostatni album Zero: Fever Part.3 wydany we wrześniu 2021 roku zadebiutował na 42 pozycji Billboard 200.

ATEEZ - Treasure

Koncert ATEEZ w Polsce obędzie się w 2022 roku. K-popowa grupa rusza w trasę koncertową na początku roku i planuje przystanek w Warszawie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →