fot. Instagram/@ateez_official_

Koncert ATEEZ w Polsce odwołany! Znamy powód


31 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Przekładany dwukrotnie koncert ATEEZ został właśnie odwołany. Organizator przeprosił fanów, podając w oświadczeniu oficjalny powód.

Polscy fani k-popowej grupy nie mają szczęścia. Przekładany już dwukrotnie koncert ATEEZ został ostatecznie odwołany. Warszawski przystanek na trasie The Fellowship: Beginning of the End miał pierwotnie odbyć się w marcu 2021 roku, jednak ze względu na pandemię COVID-19 grupa odwołała trasę. W listopadzie zespół ogłosił nowe terminy koncertów, w tym ten nad Wisłą. Zdecydowano się jednocześnie przenieść koncert z hali EXPO XXI do większego Torwaru. Koncert ATEEZ w Polsce miał odbyć się 24 lutego, jednak ze względu na kolejną falę koronawirusa europejska część trasy po raz kolejny została przełożona. Organizator ogłosił już nowe terminy, jednak nie znalazła się wśród nich Warszawa.

Koncert ATEEZ odwołany ze względu na wojnę na Ukrainie?

Warszawski przystanek na trasie zespołu jest jedynym, który się nie odbędzie. Grupa wróci do koncertowania w Europie pod koniec kwietnia, odwiedzając kolejno: Madryt, Londyn, Paryż, Berlin oraz Amsterdam. W Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech dodano dodatkowe daty koncertów ze względu na duże zainteresowanie występem k-popowej grupy. Fani czekali na ustalenie nowego terminu dla polskiego przystanku trasy, który, jak się okazało, ostatecznie się nie odbędzie. Organizator podał w oficjalnym oświadczeniu, że koncert ATEEZ nie dojdzie do skutku ze względu na problemy z dostępnością hali Torwar, na której miał odbyć się koncert. Sala służy obecnie jako punkt recepcyjny dla uchodźców z Ukrainy. Znajduje się w niej 500 miejsc dla potrzebujących, którzy mogą uzyskać niezbędną pomoc medyczną oraz informacje dotyczące pobytu i zakwaterowania.

Koncert ATEEZ odwołany ze względu na wojnę na Ukrainie?
Odwołany koncert ATEEZ – oficjalne oświadczenie organizatora

Gdzie będzie można zobaczyć ATEEZ?

Ateez zagra koncerty w poniższych europejskich miastach:

  • Madryt – 23 i 24 kwietnia
  • Londyn – 30 kwietnia i 1 maja
  • Paryż – 4 maja
  • Berlin – 8 i 9 maja
  • Amsterdam – 12 maja

Przekładany dwukrotnie koncert ATEEZ został właśnie odwołany. Organizator przeprosił fanów, podając w oświadczeniu oficjalny powód. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Polscy fani k-popowej grupy nie mają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →