Screen z teledysku

Słuchamy nowego kawałka Wonho


16 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

16 lutego Wonho wypuścił nową piosenkę zatytułowaną Eye on You, która promuje jego comeback z albumem Obsession.

Wonho wrócił z nowym wydawnictwem Obsession wraz z teledyskiem do piosenki Eye on You. Kawałek został skomponowany i napisany przez ex-członka k-popowej grupy Monsta X. W ramach projektu wypuszczono także drugą piosenkę zatytułowaną Somebody. Jest to pierwszy comeback artysty od sierpnia 2021, gdy ukazał się minialbum Blue Letter, promowany przez singiel Blue.

Wonho – Eye on You

Kim jest Wonho?

Wonho to były członek k-popowej grupy Monsta X, która zadebiutowała pod Starship Entertainment w 2015 roku. Pod koniec października 2019 roku postawiono przed nim zarzut palenia marihuany w 2013 roku, za co w Korei Południowej grozi nawet kilka lat więzienia. W związku z kontrowersją, wokalista opuścić zespół. Rok później zadebiutował ponownie, tym razem jako solista z EP-ką Love Synonym Pt.1: Right for Me. W lutym 2021 wypuścił kontynuację projektu – Love Synonym Pt.2: Right for Us. Pięć piosenek z drugiej EP-ki artysty trendowało na Billboard World Digital Song Sales, co stanowiło 20% procent całej listy w tym tygodniu. Jeszcze w tym samym roku, Koreańczyk powrócił w dwóch japońskich comebackach oraz wydał EP-kę Blue Letter.

Wonho
Wonho – materiały promocyjne Obsession

Posłuchajcie Obsession

16 lutego Wonho wypuścił nową piosenkę zatytułowaną Eye on You, która promuje jego comeback z albumem Obsession. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Wonho wrócił z nowym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →