Pierwszy koncert Pentatonix w Polsce przełożony na 2021 rok

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mieliście w planach wybrać się na tegoroczny koncert Pentatonix w Polsce? Nic straconego! Zespół przyjedzie do nas w przyszłym roku!

Pentatonix to amerykański zespół który tworzy piątka wokalistów: Scott Hoying, Kirstin Maldonado, Mitch Grassi, Kevin Olusoli i Matt Sallee. Sławę przyniosły im liczne covery popularnych przebojów w wykonaniu a capella, ale na swoim koncie mają również parę autorskich hitów.

Pentatonix zagrają w Polsce dopiero w 2021 roku

W marcu tego roku, grupa po raz pierwszy miała wystąpić w Polsce, gdzie nie brakuje jej fanów. Niestety, obecna sytuacja epidemiologiczna skutecznie pokrzyżowała te plany i koncert nie mógł się odbyć.

To jednak wciąż nic straconego! Amerykańska grupa przełożyła bowiem swoją europejską trasę, w tym koncert w Polsce, na przyszły rok. Pentatonix wystąpią w Warszawie 18 maja 2021 roku. Zespół nie zagra jednak w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo XXI, tak jak było to planowane w marcu, ale w hali COS Torwar. Bilety z dodatkowej puli znajdziecie na Biletomat.pl. Nie może Was zabraknąć!

Pentatonix w Polsce

Nowa EPka od PentatonixAt Home

Przypominamy również, że w czerwcu ukazało się najnowsze wydawnictwo Pentatonix – EPka At Home, która zawiera sześć utworów, w tym covery takich przebojów jak Blinding Lights, when the party’s over, czy Break My Heart. Posłuchajcie!

Mieliście w planach wybrać się na tegoroczny koncert Pentatonix w Polsce? Nic straconego! Zespół przyjedzie do nas w przyszłym roku! Pentatonix to amerykański zespół który tworzy piątka wokalistów: Scott Hoying, Kirstin Maldonado, Mitch Grassi, Kevin Olusoli i Matt Sallee. Sławę przyniosły im liczne covery popularnych przebojów w wykonaniu a capella, ale na swoim koncie mają […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pentatonix - 18.05.2021, COS Torwar, Warszawa

Biletomat.pl
249 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.