Pentatonix zagrali w Song Association – sprawdź, jak im poszło


06 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Grupa Pentatonix wzięła udział w popularnej grze magazynu ELLE, w której zaśpiewali kilka światowych przebojów i odpowiedzieli na parę pytań o sobie. Sprawdźcie!

Song Association – muzyczny challenge dla artystów

Song Association to popularna na całym świecie gra, zapoczątkowana przez magazyn ELLE. Polega na tym, że artyści dostają losowo wybrane słowo i mają dziesięć sekund, aby znaleźć i zaśpiewać fragment piosenki, w której znajduje się ten wyraz.

W międzynarodowej wersji Song Association wzięły już udział między innymi takie gwiazdy jak Billie Eilish, Camila Cabello, Jessie Ware, Ariana Grande, Rosalia, GOT7, James Bay i wielu innych.

Rywalizacja ma również swoją polską odsłonę – ELLE Music Game, w którą zagrali już chociażby Ralph Kaminski, Ofelia, Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Kwiat Jabłoni, KAMP! i wielu innych.

Pentatonix śpiewają Beyonce, Rihannę, Arianę Grande i Lady Gagę w Song Association

Tym razem w szeregi muzycznej rywalizacji stanął kwintet Pentatonix. Muzycy nagrywali swoje Song Association w niecodziennych warunkach, bo każdy osobno z własnego domu. W ten sposób poszczególni członkowie zaśpiewali między innymi piosenki Ariany Grande, Lady Gagi oraz takie przeboje jak Personal Jesus Depeche Mode, Run The World Beyonce, czy Stay Rihanny.

Muzycy Pentatonix odpowiedzieli również na kilka pytań i zdradzili kulisy pracy w swoim zespole. Z nagrania dowiadujemy się między innymi, jakie piosenki były dla nich najtrudniejsze do zaśpiewania. Z ust Scotta Hoying padają również ważne słowa:

Jestem naprawdę dumny z bycia częścią zespołu, który jest tak niesamowicie różnorodny. Mamy tu ludzi o odmiennych kolorach skóry, różnych płciach, queer i to jest piękne, że reprezentujemy jedność.

Ostatecznie, zespół zakończył swój Song Association challenge z wynikiem 14/15 odgadniętych utworów. Tym samym, w klasyfikacji ogólnej uplasował się na drugim miejscu, tuż za Jamesem Bay’em. Sprawdźcie całość!

Pentatonix – Game of Song Association


Pentatonix – koncert w Polsce, bilety

Przypominamy, że w 2021 roku Pentatonix przyjadą na swój pierwszy koncert do Polski. Amerykański zespół a capella zagra 18 maja, w hali COS Torwar w Warszawie. Nie przegapcie! Bilety znajdziecie na Biletomat.pl.

Pentatonix w Polsce

Grupa Pentatonix wzięła udział w popularnej grze magazynu ELLE, w której zaśpiewali kilka światowych przebojów i odpowiedzieli na parę pytań o sobie. Sprawdźcie! Song Association – muzyczny challenge dla artystów Song Association to popularna na całym świecie gra, zapoczątkowana przez magazyn ELLE. Polega na tym, że artyści dostają losowo wybrane słowo i mają dziesięć sekund, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pentatonix - 18.05.2021, COS Torwar, Warszawa

Biletomat.pl
249 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →