Pentatonix – najpopularniejszy zespół a capella po raz pierwszy w Polsce!


25 października 2019

Podziel się newsem:

Amerykański zespół acapella – Pentatonix w przyszłym roku po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Bilety na koncert w Warszawie są już dostępne w sprzedaży.

Pentatonix, czyli amerykański zespół a capella składa się z pięciu wokalistów: Scotta Hoyinga, Kirstin Maldonado, Mitcha Grassiego, Kevina Olusoli i Matta Sallee. Ich kariera rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy zajęli pierwsze miejsce w talent-show Sing-Off.

Grupa wykonuje muzykę pop, dubstep, electro, reggae, hip-hop i klasyczną. Poza swoimi oryginalnymi utworami, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych.

Daft Punk – Pentatonix

Nazwa zespołu pochodzi od słowa pentatonika, które oznacza skalę złożoną z pięciu stopni, zbudowaną w obrębie oktawy.

Zespół ma na koncie trzy nagrody Grammy, a ich utwory wielokrotnie pokrywały się złotem i platyną. Pentatonix sprzedali w sumie ponad 10 milionów płyt na całym świecie i grali wyprzedane koncerty dla setek tysięcy fanów. Ich kanał na YouTube’ie subskrybuje ponad 17 milionów osób, a ich filmy zostały obejrzane już ponad 4 miliardy razy.

Pentatonix w Polsce – bilety

Amerykańska grupa w przyszłym roku po raz pierwszy zawita do Polski. Będzie można zobaczyć ich na żywo 16 marca w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo XXI w Warszawie. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

pentatonix w polsce

Amerykański zespół acapella – Pentatonix w przyszłym roku po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Bilety na koncert w Warszawie są już dostępne w sprzedaży. Pentatonix, czyli amerykański zespół a capella składa się z pięciu wokalistów: Scotta Hoyinga, Kirstin Maldonado, Mitcha Grassiego, Kevina Olusoli i Matta Sallee. Ich kariera rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy zajęli […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pentatonix - Warszawa, Expo XXI | 16.03.2020

Biletomat.pl
159 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →